infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

berirem ****** :) ******* 15 eylül beklemedee :KK68:
deniz_8383 ******* :) ****** 20 eylül beklemede:KK68:
bulutefe ******:) ******* 23 eylül beklemede:KK68:
sruken *********:)******* 23 eylül beklemede:KK68:
cemrecinar ****** :)******* 25 eylül beklemede:KK68:
libran *********** :)******** 25 eylül beklemede:KK68:
roseens ********* :)****** 26 eylül beklemede :KK68:
ECEM8736 ****** :) ******* 28 eylül beklemede:KK68:
zehra9090 ****** :) ***** 29 eylül beklemede :KK68:
gkc35 ********** :) ******** 1 ekim beklemede:KK68:
rose3507 ********* :)******** 2 ekim beklemede :KK68:
fbtl ******** :) ********* 4 ekim beklemede:KK68:
Ayshe9388****** :) ******* 6 ekim beklemede :KK68:
volhat ********** :) ******* 8 ekim beklemede:KK68:

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:batı geçenler lütfen yazınız En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
canııımmm geçmiş bayramın mübarek olsun. 27 ekim yaz bana da... son bat olsun hayırlısıyla:)

kızlarr moralım çok bozuk bugun beta hcg yaptım değerim 232 olmuş 10 gün önce 117 di..sanırım bebeğim düşüyor çok üzgünümm :KK43::KK43::KK43::KK61::KK61::KK61:
canım benim doktorla görüşmeden moralini bozma hemen inş. bişe olmaz bebeğine dualarımız seninle

ay hayırlısıyla inş. tutar canım sana bi tavsiyem var doktorlar hep 36 saat sonra ilişki veriyo bence sen hem bu gece hem de 36 saat sonra ilişkide bulun daha garanti olur :KK16::KK16:
doktor 36 saat demedı zaten canım hatta sordum 36 saat sonra mı dıye . yok dedı o aşılama da oluyo genelde dedı. 1 hafta boyunca ılıskı onerdı.

Gel artık bebek

Neredesin sen yavrucuğum ya? Oysa çoktandır yanımda, kollarımda olmalıydın. Neden randevularına geç gelenlerden oluyorsun bebeğim?

Sokakta kadınlar, biri elinde, diğeri karnında yolda koşuyor. Anneleri fazla çocuktan bıkmış olmalı ki kedi yavrusu gibi ensesinden özensizce çekiyor. Dünyanın en önemsiz olayıymış gibi. Oysa sen öyle mi olacaksın?

Yüreğim sebepsiz mesnetsiz sıkıntılarla boğuşuyor. Rüyalarım kâbuslara yenik düşüyor. Oysa gülücüklerinle gülümsemekti hayalim. Gel bebeğim.

Sen bana daha gelmeden özlemi, hasreti tattırdın, hakkıma girdin. Ama benim senin üzerinde analık hakkım olmayacak. Gel ki eğer gelirsen, yaşantımıza katacağın neşe ile, varlığına karşı asıl sen beni borçlu kılacaksın.

Biliyor musun bebeğim; yeni doğan bebeklerin kulağına "geldiğin yerlerde benim bebişimi gördün mü ne zaman dünyaya geliş biletini alıp gelecek?" diye fısıldıyorum.

Bilsen, hiç konuşamıyorum. Dudaklarım, sıcaklığına ve "yavrum uyandın mı bebeğim" demeye muhtaç. Rüyalarımda seninle birlikte olup, uyanınca seni kaybediyorum. Ne zaman senin sesinle uyanacağım ve ne zaman uyanınca seni kaybetmeyeceğim?

Peki. Bunca sözden sonra da halen gelmeye ikna olmadıysan sen bilirsin. Ama bil ki ben iyi bir anne olurum, seçim senin. Umarım bir gün beni anlarsın ve umarım o zaman iş işten geçmiş olmaz. İnatçı bebek, ahh bebek...

Baban hayallerime bile yasak koyuyor. Her ay ümitlenip her regl döneminde yıkıldığım için bana, seni düşünmeyi bile yasakladı. "Hayalleri, insanı hayalkırıklığına sürüklermiş" diyor. Hayallerimi de kaybedersem yaşayamam ki! Bir gelsen de babanı da şaşırtsan...

Sana sevgilerimi, öpücüklerimi gönderiyorum bebeğim. Ve ağlıyorum, gel de dindir gözyaşlarımı...

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
öyle güzel yazmışsın ki hepimizin duygularına tercüman olmuşsun canım tutamadım kendimi rabbim hayırlsıyla bizede o müjdeli haberi vermeyi nasip etsin aminn...

kızlar dün kanda baktın gebelik yok :KK43:( adette olmadım 11 gün gecikti halabekliyomm off offf ne zaman bitecek allahım :KK43:(

X