infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Herkese hayırlı cumalar. Bugün arefe ve bin defa ihlas suresi okuyanın duasi kabul oluyormus kizlar. Bugun zaten duanin kabul olunacagi gunlerden biri bol bol dua edelim. Rabbim bu mubarek günün yüzü suyu hürmetine dualarimizi kabul eder ins. En kisa zamanda bebeklerimiz gelir ins.

selam kızlar cumamız arefemiz bayramımız mübarek olsun..

çokça dua edelım bırbırımıze ben 1000 ihlas çektim dua ettim herkes için rabbim kabul etsin
Brsenım hayatm bebegm ck svndm ya anlatam ıns bzde bı gün bu duyguyu yasarz tatlm nlur dua et öptm ıyı byramlar smdıden bebısınle

sağol canım bende merk ediyorum ama yaştan kaybediyorum galıba rabor için 3 sene evli olmak ve 24 yasında olmak gerekiyomuş ben bunu biliyorum ama gene sorayım dedm bana öle anlatmıştı sekreter

sağol canım bende merk ediyorum ama yaştan kaybediyorum galıba rabor için 3 sene evli olmak ve 24 yasında olmak gerekiyomuş ben bunu biliyorum ama gene sorayım dedm bana öle anlatmıştı sekreter

Yok canim benim iki senelik evliyim 3 senelik şartı yok yani bana oyle bisey soylenmedi ben 30 yaşındayım belkide yasimdan dolayi yada tanidigimiz bir akrabamiz araya girdi diye 3 sene şartından soz etmedi ama 3 sene olduğunu sanmiyorum sen yinede araştır ben van da yaşıyorum burda olsaydin sana yardimci olurdum canim

Ya bu altta hamilelik takvimine nasil gecebilirim kizlar bir turlu yapamiyorum ben mesaj yollarken altta hamilelik takvimi ciksin istiyorum ama yapamadim olmuyor

Brsenım hayatm bebegm ck svndm ya anlatam ıns bzde bı gün bu duyguyu yasarz tatlm nlur dua et öptm ıyı byramlar smdıden bebısınle

saol aşkımmmm allah razı olsun..etmemmı hep dualarımdasınız..sizdee bana edın hayırlısıyla keseyı göreyim inşallahhh ..sanada ıyı bayramlar mınık kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…