infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

HERKEZE İYİ BAYRAMLAR ALLAH KILINAN NAMAZLARI KESİLEN KURBANLARINIZI KABUL ETSİN :KK68: SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU BİR BAYRAM GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE HEPİNİZİ ÖPÜYORÜM:KK68:DUALARIM SİZLERLE RABBİM TÜM ANNE OLMAK İSTEYEN HERKEZİN KUCAKLARINI DOLDURSUN:nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar:

Yok canim benim iki senelik evliyim 3 senelik şartı yok yani bana oyle bisey soylenmedi ben 30 yaşındayım belkide yasimdan dolayi yada tanidigimiz bir akrabamiz araya girdi diye 3 sene şartından soz etmedi ama 3 sene olduğunu sanmiyorum sen yinede araştır ben van da yaşıyorum burda olsaydin sana yardimci olurdum canim
Ben sormuştum canım bilmem kaç gün sigorta günü falan bi sürü sey en iyi 1500 lira verceb özelde emin ellerde yaptırcan bence ben parada alıyolar mı onu merak ettim

berirem ****** :) ******* 15 eylül beklemedee :KK68:
deniz_8383 ******* :) ****** 20 eylül beklemede:KK68:
nea ********* :) ********** 22 eylül beklemede:KK68:
bulutefe ******:) ******* 23 eylül beklemede:KK68:
sruken *********:)******* 23 eylül beklemede:KK68:
cemrecinar ****** :)******* 25 eylül beklemede:KK68:
libran *********** :)******** 25 eylül beklemede:KK68:
roseens ********* :)****** 26 eylül beklemede :KK68:
ECEM8736 ****** :) ******* 28 eylül beklemede:KK68:
zehra9090 ****** :) ***** 29 eylül beklemede :KK68:
gkc35 ********** :) ******** 1 ekim beklemede:KK68:

eylül batları naptınız kızlar ???
esesciğim yeni bat 4 kasım :mad:

Iyi bayramlar kızlar. Ben de bayram hediyesi kirmizilar geldi malesef.yeni bat 3 Kasım :KK43:

saol aşkımmmm allah razı olsun..etmemmı hep dualarımdasınız..sizdee bana edın hayırlısıyla keseyı göreyim inşallahhh ..sanada ıyı bayramlar mınık kuzum :KK60:
birsenimm ben aldım ovulasyon testinii bugün yapmaya baslıyorum cok heyecanlıyım inş bi an önce cift cizgiyi görürüm bi an önce:KK47: :KK48: :rolleyes: :rolleyes:

birsenimm ben aldım ovulasyon testinii bugün yapmaya baslıyorum cok heyecanlıyım inş bi an önce cift cizgiyi görürüm bi an önce:KK47: :KK48: :rolleyes: :rolleyes:

Hadi hayırlısı olsun cnm .. inşallah benim gibi ilk seferde tutturursun. . Her gün aynı saatte yap cnm. . Ben hep sabah 10 ile 11 arası yapıyordum. . Çok eğlenceli yavaş yavaş çift çizgi olmasi :KK49::KK19:

Hadi hayırlısı olsun cnm .. inşallah benim gibi ilk seferde tutturursun. . Her gün aynı saatte yap cnm. . Ben hep sabah 10 ile 11 arası yapıyordum. . Çok eğlenceli yavaş yavaş çift çizgi olmasi :KK49::KK19:
ay inş cnm yaaa :KK70: tm cnm bi tane deneme amaclı yapmıstm ama silik cıkmıstı bian gebelik tetsi gbi düşündmde silik cıkması bile süper bişeydiii:cool: :KK30: ama 4 saat hem su icmeden hemde lavaboya gitmeden nasıl dayancam onu düşünyrm :KK51: :oops:

yaaaa bendemi alsamm banada anlatın bu testin herseyini merakla bekliyorum:KK22:

ay inş cnm yaaa :KK70: tm cnm bi tane deneme amaclı yapmıstm ama silik cıkmıstı bian gebelik tetsi gbi düşündmde silik cıkması bile süper bişeydiii:cool: :KK30: ama 4 saat hem su icmeden hemde lavaboya gitmeden nasıl dayancam onu düşünyrm :KK51: :oops:

ben silik çizgileride değerlendirmiştim cnm zaten bı tane sılık cıktı ertesı gun koyu olmuştu..hadı bakalım haırlısı..sabahkı ıdrarınla yap işte 4 saat beklemek zorunda kalmazsın..

yaaaa bendemi alsamm banada anlatın bu testin herseyini merakla bekliyorum:KK22:

al tatlım ınternette cok uygun fıyatı..aynı gebelık testı gıbı her sabah aynı saatte yapıyorsun çift çizgi görünce ilişkiye gırıorsun

Kizlarrr 2-3 gün once sabah rüyamda yeni dogmus minicik bir bebegim vardi :) erkek vea kiz bilemiyorum ama sanki erkekti.. emzigne uzaniyordu kafasi doymuo heralde diyorum gogsumu siktim sustum varmi die sutum fiskirdi esimde bana bakiyormus onun yuzunede geldi bebegimin yanina uzanip emzirdim çok mutluyduk :) inslh bir msjdir bu dr um bu ay umitli hayirlisi .. inslh rüyam bu ay gerceklesir.. Rabbim hepimizin yüzünü guldursun inslh bi 8 gün fln var adetime ama sirf kasik ve bel agrisi çekiyorum yumurtlamam dan beri sadece bu ayki kasik agrim daha fazla oda yumurtam çok olmus sanrm ondan

Bazi insanlar ne kadar da acimasiz ve kötü yani artik hamileliğin bile tadini cikaramiyorum kizlar misafirlige gittigimizde yada misafir geldiginde soyledikleri ilk sey hayrli olsun tedavi ile oldu demi aşılama ile oldu demi yani sizene nasil olmussa olmuş Allahin vergisi olmuş daha neyi arastiyorusnuz hayir soranin ihtiyaci olsa anlarimda bekar bayanlarin boyle sormasi evli olanlari hic saymıyorum moralim i bozdular hep pozitif olmaya calisiyorum ama bu sevincimizi bile cok goruyorlar :KK42:

Bazi insanlar ne kadar da acimasiz ve kötü yani artik hamileliğin bile tadini cikaramiyorum kizlar misafirlige gittigimizde yada misafir geldiginde soyledikleri ilk sey hayrli olsun tedavi ile oldu demi aşılama ile oldu demi yani sizene nasil olmussa olmuş Allahin vergisi olmuş daha neyi arastiyorusnuz hayir soranin ihtiyaci olsa anlarimda bekar bayanlarin boyle sormasi evli olanlari hic saymıyorum moralim i bozdular hep pozitif olmaya calisiyorum ama bu sevincimizi bile cok goruyorlar :KK42:
Kuzum birak Allah askina fesat ezik cahil insanlar.. sen mutluluğuna bak nasil oldugu kimseyi ilgilendirmez Rabbim nasil isterse öyle olur bizim hiç yok olmayanda olur ..nasil yazildiysa o. . Birak dusunme bunlarin üstünde 1 sn bile

Cumamiz ve kurban bayramimiz mübarek olsun hayrlara vesile olsun insaallah

Iyi bayramlar kıscelerim :)

Bebegm yenı bat 3 kasım

Tühhh gelmeyesice elam :KK43:

Bayramınız kutlu olsun kızlar.:KK68:
Allah en yakın zamanda tüm isteyenlere en yakın zamanda hayırlı saglıklı sıhatli evlatlar nasip etsin,hamile arkadaslarım insallah saglıklı sıhatli evlatlarımız olur saglıklı sorunsuz hamilelik geciririz amin amin amin
iyi bayramlar canlarımEn Büyük TÜRKİYE:KK68::KK74::KK60:En Büyük TÜRKİYE

Hayırlı bayramlar askım aminın insallahhhh :)

HERKEZE İYİ BAYRAMLAR ALLAH KILINAN NAMAZLARI KESİLEN KURBANLARINIZI KABUL ETSİN :KK68: SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU BİR BAYRAM GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE HEPİNİZİ ÖPÜYORÜM:KK68:DUALARIM SİZLERLE RABBİM TÜM ANNE OLMAK İSTEYEN HERKEZİN KUCAKLARINI DOLDURSUN:nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar:

Iyi bayramlar kuzum insallahhhhh :) :)

esesciğim yeni bat 4 kasım :mad:

Oofff gelmeyesiceee :KK43:

Âmin insan. Iyi bayrMlar :KK70:

Kizlar hepinize hayirli bayramlar. Birdahaki bayrama bebislerimizle gireriz ins.

İnsallahhhh iyi bayramlar :)

Kizlarrrrŕ Bayramınız Mübarek Olsun iyi bayramlar.. hayirli haberler insallah :)

Iyi bayramlar âmin kuzum :)

bayramınız mübarek olsun geleceğin tatlı annişleri :KK68: gelecek bayram kucaklarınızı bebişleriniz doldursun inş :KK19:

Aminın iyi bayramlar hadisem :)

Kizlarrr 2-3 gün once sabah rüyamda yeni dogmus minicik bir bebegim vardi :) erkek vea kiz bilemiyorum ama sanki erkekti.. emzigne uzaniyordu kafasi doymuo heralde diyorum gogsumu siktim sustum varmi die sutum fiskirdi esimde bana bakiyormus onun yuzunede geldi bebegimin yanina uzanip emzirdim çok mutluyduk :) inslh bir msjdir bu dr um bu ay umitli hayirlisi .. inslh rüyam bu ay gerceklesir.. Rabbim hepimizin yüzünü guldursun inslh bi 8 gün fln var adetime ama sirf kasik ve bel agrisi çekiyorum yumurtlamam dan beri sadece bu ayki kasik agrim daha fazla oda yumurtam çok olmus sanrm ondan

Hayır olsun ins. Mutlu bayramlar kuzummmm..

iyi bayramlar kızlar........:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Iyi bayramlar kuzum :)

Pozitif olalım başvuru cnm sen..
Rabbim hayırlısını versin inşaallahhh ..
Hayırlı bayramlar :)

Kuzum birak Allah askina fesat ezik cahil insanlar.. sen mutluluğuna bak nasil oldugu kimseyi ilgilendirmez Rabbim nasil isterse öyle olur bizim hiç yok olmayanda olur ..nasil yazildiysa o. . Birak dusunme bunlarin üstünde 1 sn bile

Haklısın canim ama inan elimde degil :KK43: Rabbim sanada sağlıklı hayrli evlatlar nasip etsin insaallah tatlım

X