infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım kaynarken yanında durma süre tut dolunca kapatıp altını süzüp ılımasını beklersin.oturarak iç canım.tansiyonun düsüyosa bi 10-15 dakka sonra tuzlu kraker ye canım.faydası olur mutlaka

canım kaynarken yanında durma süre tut dolunca kapatıp altını süzüp ılımasını beklersin.oturarak iç canım.tansiyonun düsüyosa bi 10-15 dakka sonra tuzlu kraker ye canım.faydası olur mutlaka
sen süpersin yaa birazdan eve gidnce eşim yokken yapıyım bi daha kendini harap ettiğini görmicem dedi de ama bn çk inanıyorum bu küre idrar yollarmda enfeksiyonumda çok oluoyr yapmam lazım zaten bi bu kaldı bide bu ay meryem suresi okuycam inşallah onuda senden okumuşrum canım bakalım hayırlısı...bnm tüplern biri hsg de tıkalı çıktı maydanoz süt buharına oturdum ,başka ne yapabilrm acaba bi tanıdığım samanı kaynat otur dior daha yapamadım onuda

canım tıkalı tüpler için sarac oglu brokoli kürü öneriyodu tv de dinlemiştim.netten bunu buldum

Bayanlarda tüplerin tıkalı olmasına bağlı olarak gebe kalamama problemi için önerimiz öncelikle adet bitiminden on gün sonra on beş gün soğan kürü;kaynamakta olan bir buçuk su bardağı klorsuz suya bir orta boy kuru soğanın en dış kabuklarını soyup dörde veya altıya bölüp atınız.Kısık ateşte ağzı kapalı olarak 5 dakika kaynatınız kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocaktan alıp ılımaya bırakınız.Ilıdıktan sonra süzünüz ve yemekten onbeş dakika önce aç karnına tüketiniz.Sabah kahvaltısında ve akşam yemeğinde önce tüketebilirsiniz.Günde iki defa tüketilmelidir ve her defasında taze olarak hazırlanması gerekmektedir.On beş günlük soğan kürü tamamlandıktan sonra hiç ara vermeden brokoli kürüne başlamanız gerekmektedir.
Yaklaşık yarım litre kaynamakta olan klorsuz suyun içine 250gr brokoliyi atınız.Kısık ateşte ağzı kapalı olarak beş dakika haşlayınız.Ilıdıktan sonra süzüp ayırınız.Üçte birini sabah,üçte birini,öğlen ve son kalan üçte birini de akşam aç karnına içiniz.Brokoli suyunu içtikten sonra yarım saat bir şey yiyip içmeyiniz.Eğer çalışan bir bayan olarak öğlen üzeri evinizde bulunmuyorsanız yarısını sabah,diğer yarısını da akşam aç karnına içebilirsiniz.Haşlanmış brokoliyi de yemeklerinizin arasında salata olarak tüketebilirsiniz.Haşlanmış brokoli parçalarını tüketmek zorunda değilsiniz.Mühim olan haşlama suyu tüketmektir.21 gün uygulayıp 7 gün ara veriniz ve tekrar 21 gün uygulayınız.
Uygulama süresi toplam 42 gündür.(7 günlük ara dahil değildir)
http://www.bebegimonline.com/forum/index.php?topic=26283.15

Allah kabul etsin canım bebegine vesile olsun insallah Allah büyük

canım hayır olsun rüyamda sen hamileydinhamile haberini okuyodum rüyamda GERCEK OLSUN İNSALLAH

ayy amin insallah yeni bitti adetim bismillah
ekim ayı 4.senemize gircez insallah bebisimiz gelsin
4.yılımızda :) evlenmeden ilk 3 yıl cocuk yapmıcaz demiştik
nasip bakalım ayy insallahhhhhhhhhhh

inşallahh cnm dedıgını yapıcaz..gunde ıkı rekat namaz kılıorum saglıkla kucagıma almak ıcın yasin suresını okuorum..inşallah bebegım benı terketmez..

ah canım bnm ya bende 3 senedir uğraşıyorum Rabbim bizede yaşatsın inşallah annelik duygusunu hayırlı bişekilde

inşallahh cnm hep duamdasınız..olucak ınsallah olucagına ınanarak dua edın ben bu ay cok dua ettım namazlarımdan sonra aglaaya aglaya sızde edın olucak ınsallah cnm

Canim olumsuz düşünme insaallah yavrun iyidir ve güzel bir şekilde gelisiyordur senin adetin ne zamandir gecikmisti bir hafta oldumu bir haftaysa degerin o kadar da kötü değil

saol cnm allah razı olsun yok cnm ben adetıme 2 gun kala ögrendim

canım Rabbim sana bağışlasın meleğini inşallah bişey olmaz dinlen bi iş falan yapma kalbini ferah tut

saol tatlım yatıorum sureklı zaten

Canim strese kapılma iyi düşün iyi olsun. iinş. Bebeğin sıkı sıkı tutunacak sana. Canim rahim darlığı ne demek nasik anlasiyorki ameliyat nasil oldun.

saol cnm allah razı olsun..doktor rahım fılmıme baktı rahmın tuplere gıden kısımları dar dedı hısteroskopi oldum sonrasında 3 ay normal deneyın dedı 3. ayda kaldım cok sukur..

allah kucağına almıyıda nasip etsin canım benm rahmin dar olduğu nasıl anlaşılmıştı peki kuzum

saol cnm allah razı olsun..rahım fılmınde anlasılıor cnm

amin cnm sagsalim al kıscem bebegini,dua et darısı bizlere birsenimmm

etmem mı askım her namazımda ısmınle dua edıorum senınde guzel haberlerını alıcaz ınsallah..

dualarım sizinle kıscem , umutlandım sen hamis kalınca ..
dualarını esirgeme annişim,bizlerle irtibatı da kesme lütfen ..

kesermıım balım hepınızın hamıs haberlerını alıcam hıc bı yere gıtmek yok

Ayyy kuzum çok sevindim yaa ne güzel bir mutluluk allahım sağlıklı bir şekilde kucagina almayi nasip etsin ..darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah

saol cnm allah razı olsun..en yakın zamanda sızlerınde haberlerını alırız ınsallah..ayagımı sürüorum hepiniz peşimden gelin

dualarımız bebişin ve seninle canımm

saol aşkımm benımm

bitanesin sen kiiiiiiiiii

esocanııııııııııımmm

kuzum ınternette sorun var arada gıdıor bırden kaybolursam ınternet gıtmıs demektır

taamamm kuzum burdada elektrik gidip gidip geliyo ..
beyaz eşyalarım bozulcak ya sabahtan beri oofffffffff ...
bende elbisemi eteğimi aldım,çarşıyı dolaştım geldim cnm ..
nasıl gidio hamislik anlatsanaa ..

inşallahh cnm hep duamdasınız..olucak ınsallah olucagına ınanarak dua edın ben bu ay cok dua ettım namazlarımdan sonra aglaaya aglaya sızde edın olucak ınsallah cnm

saol cnm allah razı olsun yok cnm ben adetıme 2 gun kala ögrendim

saol tatlım yatıorum sureklı zaten

saol cnm allah razı olsun..doktor rahım fılmıme baktı rahmın tuplere gıden kısımları dar dedı hısteroskopi oldum sonrasında 3 ay normal deneyın dedı 3. ayda kaldım cok sukur..

saol cnm allah razı olsun..rahım fılmınde anlasılıor cnm

etmem mı askım her namazımda ısmınle dua edıorum senınde guzel haberlerını alıcaz ınsallah..

kesermıım balım hepınızın hamıs haberlerını alıcam hıc bı yere gıtmek yok

saol cnm allah razı olsun..en yakın zamanda sızlerınde haberlerını alırız ınsallah..ayagımı sürüorum hepiniz peşimden gelin

saol aşkımm benımm [/QUOTE]

maydanoz süt buharı bende denemek istiyorum bi faydası oldumu sana canım soğan kürünü bende arkadaşların anlattığı gibi yaptım kaynarken başında bekleme ama süreyi kontrol et Meryem suresini okumaya bende başlıcam rabbim çabalarımızı boşa çıkartma isteyen herkesin kucağını hayırlı evlatlarla doldur (amin)

taamamm kuzum burdada elektrik gidip gidip geliyo ..
beyaz eşyalarım bozulcak ya sabahtan beri oofffffffff ...
bende elbisemi eteğimi aldım,çarşıyı dolaştım geldim cnm ..
nasıl gidio hamislik anlatsanaa ..

ohh nezaman nişan yavrum

yatarak gecıor korkumdan hıc bısey yapamıorum..çok tedırgınım degerımın artmamasından korkuorum cok kucuk ogrendık kalp atıslarını duyuncaya kadar artık olur olur dirilirim

pozitifi gören arkadaşlar hayırlısı olsun bebişleriniz sağlıkla mutlulukla alın kucağınıza inşallah darısı isteyen anne adaylarının başına inşallah önce esesçiğime bulaşsın hamişlik ya inanki esesçiğim çok istiyorum senin biran önce anneliği tatmanı

aminn ayy kızcelerim cok iyisiniz , insallah hepimizin gönlüne göre versin rabbim ki ...
iyiki tanıdım sizleri , dert ortaklarım benimmmmmm canlarımmmmmmm ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…