infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım kötü düsünme degerin kötü degil hem 2 gün gecmesi gerek cok erken yaptırmıssın kendini strese sokmussun.Evvel Allah o daha katlanacak.Ya Mubdi oku hergün elini karnına koyup günde 99 defa.esinde okusun işaret parmagıyla yuvarlak cizerek karnına 20 defa okusun.güzel haberlerle gel insallah kuzum

ah canım bnm ya bende 3 senedir uğraşıyorum Rabbim bizede yaşatsın inşallah annelik duygusunu hayırlı bişekilde

Canim olumsuz düşünme insaallah yavrun iyidir ve güzel bir şekilde gelisiyordur senin adetin ne zamandir gecikmisti bir hafta oldumu bir haftaysa degerin o kadar da kötü değil

canım Rabbim sana bağışlasın meleğini inşallah bişey olmaz dinlen bi iş falan yapma kalbini ferah tut

allah kucağına almıyıda nasip etsin canım benm rahmin dar olduğu nasıl anlaşılmıştı peki kuzum

amin cnm sagsalim al kıscem bebegini,dua et darısı bizlere birsenimmm

Ayyy kuzum çok sevindim yaa ne güzel bir mutluluk allahım sağlıklı bir şekilde kucagina almayi nasip etsin ..darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah

dualarımız bebişin ve seninle canımm

canım hayır olsun rüyamda sen hamileydinhamile haberini okuyodum rüyamda GERCEK OLSUN İNSALLAH
aşk pastam nasılsın senn yazından görmştm dün soğan kürüne başlıyım dedim sabah içtm zorla,akşamına hazırlarken mide bulantısndan duramadım cezveyi bile dışarı attım öyle kötü oldum katlanamdım çk koktu yaa sen nasıl yaptın cnm ..inşallah rüyan hayırlısıyla çıkar eses te anniş olur

canım sen nasıl yaptın ki soğan kürünü 1 haftadır içiyorum o kadar kötü kokmuyo

canım sen nasıl yaptın ki soğan kürünü 1 haftadır içiyorum o kadar kötü kokmuyo
yaa bilmiyorumnie öle oldu belki üşüttmüşte olabilirim kaynamaya başlayınca tansiyonum düştü sanki ayakta duramadım çk halsizleştm yaa midem aşırı bulandı bütn akşam baygın balık gibi yattım bni kokusu mahvetti ya midem hassas yada üşüttüm ona mı dokundu anlamadım eşimde kızdı bidaha öyle kür fln yapma kendini harap edyrsn dedi..1 soğanı dörde bölüp 1,5 bardsak suda haşlıyorum ,sen nasıl yapıyorsun cnm

slm canım Allaha sükür iyiyim gülüm.canım bende orucluktu ozaman iftar acılmadan hazırlıyodum iftar acılınca içiyodum 10-15 dk bekliyodum sonra yemegimi yiyodum.sonrada yatmadan önce yapıyodum bide.bir turuncu kabuklu soganın önce en dıs pis kabugunu alıyodum diger kabuklar kalıyodu yani turuncu kabuguda kalıyodu sadece en dıs kötü kabugunu atıyodum.yıkıyodum soganı 4 e bölüp.1.5 su bardagı kaynar suya(hazır sudan cesme suyundan degil) atıp agzı kapalı 5-6 dk kaynatıyodum.süzüp sıcaktan ılık olunca içiyordum.sabah ac karnına yada öglen yemeklerden 15 dk önce yapabilirsin canım.diğerinide aksam yaparsın.ben tiksinmedim hiç canım soganıda seviyodum zaten.adetimin 6. günü basladım 15 gün yaptım.bence burnunu tıkayıp iç canım hemencecik dik olmazsa cok faydalı gercekten.klomen serephone hiçbiriyle yumurtam olusmadı sogan kürüyle olustu benim

üff bn nie içemedim ama hazırlarken bile kötü oluyorm dayanılcak gbi değil yaa bnm yumurtam oluşuyor tabi içersem daha da faydalı olur ama soğanın adını duyunca bile midem bulanıyor şu an yaa çok tiksindim yemeklere bile koyamam artık heralde ..birde bnm tansiiyonum düşük oluyor hep tansiyonumuda düşürdü sanırım ondan bana yaramadı..aynı senn dedğin gibi yaptım saraçoğlundan dinledim de

üff bn nie içemedim ama hazırlarken bile kötü oluyorm dayanılcak gbi değil yaa bnm yumurtam oluşuyor tabi içersem daha da faydalı olur ama soğanın adını duyunca bile midem bulanıyor şu an yaa çok tiksindim yemeklere bile koyamam artık heralde ..birde bnm tansiiyonum düşük oluyor hep tansiyonumuda düşürdü sanırım ondan bana yaramadı..aynı senn dedğin gibi yaptım saraçoğlundan dinledim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…