infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlar böğürtlen kökü diye bişey varmış aktardan bugün aldım yarım saat kaynatım ılınınca içiliyormuş intaba iyi geliyormuş rahmi temizliyormuş tadı çok iyi değil ama şifa niyetine içiyorum artık

afiyet bal şifaaa olsun kıscemmm

Reactions: nea
afiyet bal şifaaa olsun kıscemmm
sağol bitanemtemizliklerde yapılmış maşallah şükür bende yaptım dip bucak ama bayrama kadar birdaha yaparım biraz fazla titizlik var bende hemde hastalık boyutunda kızcem sağolsun o batırıyo annesi temizliyo

bendede var birazcık ondan takıntı

arkadaslar dalga gecio benle,cocuk olsa yerde apalarken zehirlenir domestostan

arkadaslar dalga gecio benle,cocuk olsa yerde apalarken zehirlenir domestostan
onlar bence kıskançlıktan öyle diyorlardır temiz insanı daima kıskanırlarbenimde evli çoçuksuz arkadaşlar nasıl yetişiyorsun herşeye bide çoçuk var diyorlar insanın herşey bence elinde ev pisken uyku uyuyamam valla

yıllardır aradığım ikizim sensin demek ben tijen sen hijyen

öyle cnm zaten tam evde olmamız gereken malum günlşerde görmcemle bi iş bulup bizim orda kalmamızı sağlıyorlar ama eşim saolsun bbiz e karışmasınlşar kendi işlerine baksınlar diyo şükür ki eşim iyi ki var çook seviorum ONDAN ALLAH RAZI OLSUN ALLAH BAŞIMIZDAN EŞLERİMİZİ EKSİK ETMESİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…