infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kuzuuuuummm gel sarılalım

hoşgeldin aramıza canım benim

oyy kuzum insallah bebisindir
yok canım 1 hafta önce yumurtlama testi yaptırmıştım yumurta falan yoktu yani bebişte yok 2 gün önce test yaptırdım yarın adet getiriciye başlıcam bayram bi geçsinde rahim filmini çektirmem gerekiyo ekimdeki adetede kesin tedavi canım tedavisiz bebiş gelmicek yumurtalar tembel

bu topikte hic adet olmayıp hamile kalanlarda oldu ..
hic canını sıkma , adetlerim düzenli gene olmuyo bak ..
hic canını sıkma olur insallah bizlerinde kuzum nasipp ..

Reactions: nea
çok güzel düşünyrsun bebeğim ,haklısın arada bnden dedğin tipteki kadınlara merak edenlere inat biraz daha yapmıcam diorum bnm yaşadğım bölge nerdeyse herkes merak ediyor kçük bi yer ve eşimn ailesi çok tanınıyor herkes laf etcek yer arıyor birinde pataneye girdim kadınn biri sen çocuğu olmayan filancanın gelinimisin diyor bilyrm burdaki herkes bana o gözle bakıyor ama bn Rabbmden nisteyip ona sığınıyorum

bu topikte hic adet olmayıp hamile kalanlarda oldu ..
hic canını sıkma , adetlerim düzenli gene olmuyo bak ..
hic canını sıkma olur insallah bizlerinde kuzum nasipp ..
sen çok iyi niyetli birisin canım benim allah biran önce güldürsün yüzünü

evet oyum biderdin varsa söyle sanamı kaldı çocuğumun olup olmaması de ben artık kırılırlarmı üzülürlermi düşünmüyorum beni üzüosa bende onu üzerim tahammülüm yok artık bu sorulara ama allahım öyle büyükki doğru zaman geldiğinde hepimizin yüzünü güldürcek inşallah soğan kürüne ne zaman başladın canım nasıl uyguluyosun anlatırmısın

cnm bende perdeler,camlar,halılar yaptım onları boynum halen agrıyor
aynı zamnalarda görmcemn evinide taşımaya gittim boyum var die hep perdeler bana bakıyor tabi neyseki tertemiz oturcaz gari ohh miss koltuklarım halılarım halen hijyen kokuyor çk seviyorum bu kokuyu.sen yine mi temizledin daha yeni yapmıştın temizlik cnmcım

en güzeli cevap vermek ama bende kırmak istemiyorum bazen cok kırıyorum offfffffff

gecen yaptıgım işte , daha her yerim agrıyor ..
cok yordum kendimi .. cnm boyun kac

kardeşimin nişanı için balık siyah model bi elbise aldım
terzide şuanda yarın alcam
bayramlık birde etek dikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…