infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlar ben daha adet olmadm kan testm negatif cıktı :KK43: smdi ilaç kullanyrm haftaya kadar adet olurum :mad: .. ben artk vazgectm diyetsyene gdyrm zayıflamaya karar verdim .. acaba adet düzensizliği icin gtsem mi doktora ? yoksa beklesem mi ? :110: sıkldm artk ilaçsız adet olamamaktan :KK62:

Yok
bende iyiyim şükür aynı bildiğin gibi arda giriyorum denk gelmiyorum kimseye sonucun çıktımı canım
Yok kuzum haftaya çıkacak dün eşim ultrason a girdi sperm testinin sonucunda normal çıkmıştı ama yinede bi ultrason a gir demişti doktor bide dün gittik ordada sıkıntı yok çok şükür herseyi normal ama hızlandırmak için klomen vermiş eşime bide E vitamini vermiş ona başladı bakalım doktora gittigimde bende isteyecem artık

Yok

Yok kuzum haftaya çıkacak dün eşim ultrason a girdi sperm testinin sonucunda normal çıkmıştı ama yinede bi ultrason a gir demişti doktor bide dün gittik ordada sıkıntı yok çok şükür herseyi normal ama hızlandırmak için klomen vermiş eşime bide E vitamini vermiş ona başladı bakalım doktora gittigimde bende isteyecem artık
ne güzel doktru beğendim ilgli erkeklere klomen verildiğini ilk defa duydum
senin sonucun bi çıksında ona göre tedavi olur

kızlar ben daha adet olmadm kan testm negatif cıktı :KK43: smdi ilaç kullanyrm haftaya kadar adet olurum :mad: .. ben artk vazgectm diyetsyene gdyrm zayıflamaya karar verdim .. acaba adet düzensizliği icin gtsem mi doktora ? yoksa beklesem mi ? :110: sıkldm artk ilaçsız adet olamamaktan :KK62:
canım sende poc mi var
ozaman diyetisyene git

canııımmm bndee merak ediyordum seni yaaa sen de mi adet oldun ,nie oldn ki :KK12: neyse hayırlısı bebeğim bize bi sürpriz yapcak bu nazlı bebişlerimiz ama ne zamn bakalım öpüyorum çok seni dua ve tevekküle devam:KK68::KK68::KK68:
oldum valla canım beklemediğim bi anda bi baktım gelivermiş kırmızılar önümüzdeki ay hacettepeye gidiyorum.bakalım hayırlısı :) bende senin ve burdaki herkes için dua ediyorum canım allah razı olsun.

ne güzel doktru beğendim ilgli erkeklere klomen verildiğini ilk defa duydum
senin sonucun bi çıksında ona göre tedavi olur
Aynen walla bende hapı görünce şaşırdım açıklamasını okudum sperm kalitesini artiriyomus bide benimki ikiz çok istiyo ondan vermiş :) evet kuzum şu sonuç bi geleydi iyiydi

X