infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım bak senın testın gııbı cıkınca gebelık oluormus benımkısı oyle degıl..

resim altta bak ne çok koyu ne cok silik
sabah tekrar yapıcam daha kesin sonuç olur..

canım bence yarın bir daha yap yarın belli olur belki küçüktür daha ondan böyle cıkmıstır.test net cıkmamıs c cizgiside net cıkmamıs.insallah hamişsindir gülüm güzel haberlerle gel insallah:KK70:

canım bence yarın bir daha yap yarın belli olur belki küçüktür daha ondan böyle cıkmıstır.test net cıkmamıs c cizgiside net cıkmamıs.insallah hamişsindir gülüm güzel haberlerle gel insallah:KK70:

cnm nettıde çöpe atınca bozulmuş bunu çöpten çıkartıp çektim :KK48: valla hayırlısı tatlım...görelim bakalım mevlam neyler neylerse guzel eyler

sen yaptınmı ovulasyon testı cnm..
benımde gebelık testım hıc cıft cızgı cıkmadı :KK43:

ovulasyon deneyelim dedim eşime tm dedi netten alalım die öle kaldı ki :110:
saldım çayıra mevlam kayıra .. hayd, hayırlısı ile sırayla hamile olalım cnm ya :KK14:

ovulasyon deneyelim dedim eşime tm dedi netten alalım die öle kaldı ki :110:
saldım çayıra mevlam kayıra .. hayd, hayırlısı ile sırayla hamile olalım cnm ya :KK14:

cnm cok ıse yarıor valla nezaman yummurtladıgını bılıyorsun.. yumurtladıktan sonra yapmıstım tek cızgı cıkmıstı bugun bıdaha yapıyım dedım oyle cıktı ıste..

insallah kuzum :KK70::KK70::KK70::KK70:yarın müjdesini alırız insallah:KK73::KK73::KK73:

su falan degdiyse böyle olmustur gülüm insallah hamişsindir datlım :KK70::KK70::KK70::emir_bebek:

sagolun canlarım benım ama hıc hamıle gıbı hıssetmıorum kendımı.. ben yenıdenmı yumurtluyorum dıye dusundum..

o_Osakın ağlama bacım insallah dualarım senle .. :KK5:
:KK36:dua eder , dua beklerim birsenim kuzummmm .. :KK19:

cnm ınan her gun duamdasın..her namazımda ısmınle dua edıorum sana :KK68:

cnm cok ıse yarıor valla nezaman yummurtladıgını bılıyorsun.. yumurtladıktan sonra yapmıstım tek cızgı cıkmıstı bugun bıdaha yapıyım dedım oyle cıktı ıste..

sagolun canlarım benım ama hıc hamıle gıbı hıssetmıorum kendımı.. ben yenıdenmı yumurtluyorum dıye dusundum..

cnm ınan her gun duamdasın..her namazımda ısmınle dua edıorum sana :KK68:
:KK60::KK60::KK60::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

X