infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

iyiyiz sen nasılsın kıscem :KK70:
Ne bileyim be eses07 mmm bu akşam daha kötüyüm gıcık kusma ben epey hastayım galiba
xenforo-smilies-kk51.gif

Gittim bitanem bugün baktılar işte düşük diyemeyiz diyo daha cok erken haftaya tekrar gitcem kesem küçülmüş kanamanın etkisiyle ama bekliycez diyo hata yapmamak için bende düştü diyemem diyo çünkü kese var hla istiratten başka tedavisi yok bunun diyo yatıyom bütün gün senin acını tekrar yaşatmak istemem canım ama bana yardım et senin kanamaların nasıl o süreci anlatsana nasıl hissettin ilk :cry:
canım geçmiş olsun inşalalh bişey olmaz bebişine benim doktora gidene kadar sadece kahve rengi az lekelenmem oldu doktora gittiiimde gebelik bozulmuş dedi 1 gün sonrada birden kanamam başladı

merhaba şekerim:)
ben afedersiniz içimde pamuk:) nete bakıorum... yeni bişey ögrendim acı elma yağını pamuga döküp koydum içime:) hamiş olmaya yardım ediomuş:KK49: sen napıon kuzu
mrb nasıl dayandınn ona yaa ben denedim dee yaktı kavurdu beniii,evn içinde ki koşuşumu görmen lazımdı:confused::confused:

Tesekkür ederim Çok heyecanlandım:KK17: iki yıldır bu anı bekliyorum ama silik olduğu için emin olamiyorum belirtiler de var aslında :KK33::KK36: bebişim benimleyse eğer Rabbim tamamına erdirir inş :oops:
insallah canim bebis olmazsa cizgi cikmazdi bariz belirgin cizgi var canim.bir kan testi yaptirt tahminen 2,5 3haftalik bence.gozun aydin canim

X