infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

:rolleyes::rolleyes: canım tavuklu pilav istiyorrrrrrr :mad::mad:
bnmde canım çekiyor balık ta canım çekiyor akşama yapcak eşim pratik şeyler yap oyalanmyalım dışarı çıkcaz dedi bakalım nere götürcek:KK49::KK49: ,doğum gnm işçin ama şimdiden bnm cnm sıkıldı görmcemlerle gitcekmişiz:KK12::KK12::KK12:

sıkma canını kuzum .. :KK51:
haydi gezdircek enişte seni .. :KK5:
bakalım artık nasıl geçicek akşam :KK51: napıcak çok merak ediyorum ilk defa doğum günümü kutlamak içn bişeyler yaptığını hisediyrm..:KK49::KK49:dah a öncelerde ya kaynvalidemlerde kaldığımıza yada görümcemn bebeğine bakmak için orda kaldığıma denk gelmişti :KK76:

bakalım artık nasıl geçicek akşam :KK51: napıcak çok merak ediyorum ilk defa doğum günümü kutlamak içn bişeyler yaptığını hisediyrm..:KK49::KK49:dah a öncelerde ya kaynvalidemlerde kaldığımıza yada görümcemn bebeğine bakmak için orda kaldığıma denk gelmişti :KK76:

insallah güzel gecer canım hersey gönlünce olsun :KK54::KK54:

merhaba şekerim:)
ben afedersiniz içimde pamuk:) nete bakıorum... yeni bişey ögrendim acı elma yağını pamuga döküp koydum içime:) hamiş olmaya yardım ediomuş:KK49: sen napıon kuzu

cay iciyorum bende :KK50:
cnm ne işe yarıyomus o :KK51:

cay iciyorum bende :KK50:
cnm ne işe yarıyomus o :KK51:
afyet olsun canım :KK69:işte iltihap filan varsa hamişliğe engel olan onları söktürüomuş.. bende KK da gördüm topiği bana mantıklı geldi zahmetsizde içine koyuon :) çoğu kullandıgının 3. gunu iltihap aktıgını söylemiş, hamiş kalmşlar :KK68:

afyet olsun canım :KK69:işte iltihap filan varsa hamişliğe engel olan onları söktürüomuş.. bende KK da gördüm topiği bana mantıklı geldi zahmetsizde içine koyuon :) çoğu kullandıgının 3. gunu iltihap aktıgını söylemiş, hamiş kalmşlar :KK68:

doktorun enfeksiyon yada iltihap var dedi mi ki :KK64::KK64::KK64:
dene bakalım faydasını görürsen yaz burayaa :KK19::KK19:

X