infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

EVET PKO VAR BENDE TATLIM evlenince ara vermiştim şuan çalışmak istiyorum ama bebekde istediğim için malesf giremiyorum
anladım cancağzım ama bence işe başlasan kafan biraz daha rahat olur ben son 2 aydır çok taktım üzüldüm şimdi okullar açılınca biraz daha rahatladım başka şeylere kafa yoruyorum rahatlıyorum canım:)) yeni arkadaşlar yeni öğrenciler iii geliyo sankiii:KK49::KK49::KK49:

aysem nasılsın ?:KK54::KK54:
ayranda içmedik ayrı düştük kuzum .. :KK19::KK19:
iyiyim canım evde camaşır bulaşık uğrasıyorum işte aynen ya topiğe giriyorum ne birsen var ne beyaz zambak anatomi benim aşk pastam falan kimseyi göremiyorum sanki boş gibi geliyor kk ye hala alışmadım ya

iyiyim canım evde camaşır bulaşık uğrasıyorum işte aynen ya topiğe giriyorum ne birsen var ne beyaz zambak anatomi benim aşk pastam falan kimseyi göremiyorum sanki boş gibi geliyor kk ye hala alışmadım ya

kuzum burda oluyorum genelde :KK45:
ben birazcık alıştım önceden hic anlamamıstım :KK54:

anladım cancağzım ama bence işe başlasan kafan biraz daha rahat olur ben son 2 aydır çok taktım üzüldüm şimdi okullar açılınca biraz daha rahatladım başka şeylere kafa yoruyorum rahatlıyorum canım:)) yeni arkadaşlar yeni öğrenciler iii geliyo sankiii:KK49::KK49::KK49:
öğretmen misin canım ? doğu görevi mi yapıyorsun ? ya işe baslıycam ama tut ki hamile kaldım kim bi sene bile çalışmayan kişiye 6 ayda süt izni vs verecek sonra bidaha o işletmeyede tekrar giremiycem

X