infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bugün gittim canım su an düşük demek için cok erken dedi bekliycez dedi haftaya tekrar gitcem çok canım yanıyo cok
canım Rabbim yardımcın olsun içini ferah tut inşallah hiçbirşey olmaz bol bol dua et. Bizler de senin için dua edeceğiz. iyi düşün ki iyi olsun üzme kendini canım

Bugün gittim canım su an düşük demek için cok erken dedi bekliycez dedi haftaya tekrar gitcem çok canım yanıyo cok
üzülme tatlım yat hep hiç kalkma bol bol dua et havuç suyu tutunmasını sağlıyormuş diye duydum iç istersen ALLAH YARDIMCIN OLSUN

Nasıl olduğumu inian şuan bende bilmiyorum bat tarihi yaklaşınca benim ruh hali biraz oynak oluyo:) ama iii diyelim iii olsun van da çalışıyorum 1 yıllık evliyim. sen nasılsın kaç yıldırdr evlisin ne zamandır bebiş istiyosun
merhaba bende vanda çalışıyroum merkezdemisin :)

Nasıl olduğumu inian şuan bende bilmiyorum bat tarihi yaklaşınca benim ruh hali biraz oynak oluyo:) ama iii diyelim iii olsun van da çalışıyorum 1 yıllık evliyim. sen nasılsın kaç yıldırdr evlisin ne zamandır bebiş istiyosun
haa bir de vanda doktora giidiyon mu:KK43: ben doğru düzgün bi doktor bulamadım da :KK43:(

X