infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

olsun hayırlısı ile cnm :)
Allah bilir ya belki bebisin icindedir suanda sen bunları yazarken :)
inşallah ağzın bal yesin hayırlı evlat olsun canım. doktorum çok tatlı bir insan bana dedi ki eğer olmazsa bu sağlıklı bir bebek değil demek ki çünkü sağlıklı olsa vücut onu atma gereği duymaz o yüzden rahat olmaya çalışyorum ama aklıma gelmiyor değil ikizlerim içimde mi acaba :)

inşallah ağzın bal yesin hayırlı evlat olsun canım. doktorum çok tatlı bir insan bana dedi ki eğer olmazsa bu sağlıklı bir bebek değil demek ki çünkü sağlıklı olsa vücut onu atma gereği duymaz o yüzden rahat olmaya çalışyorum ama aklıma gelmiyor değil ikizlerim içimde mi acaba :)

hayyyyyyyyy insallahhhhhhhhhhhh :rolleyes::rolleyes::KK73::KK73::KK4::KK4::KK71::KK71:

:KK53::KK53: sadece hsg mi 1.200 :KK57::KK57:
Evet. Acıbadem'de fiyatlar uçuk çok. 600 hsg 300 doktor istediğimden o alacak 300 de anestezi uzmanı. Çok fazla biliyorum ama zaten bir muayene 250 lira. Birkaç yere baktım memorialda aynı parayı istedi. Bide özel muayenehane baktım oda baya istedi yakındı hep. Sonuçta karar verdim.insan bazen olsun bitsin diye herşeye razı geliyor.

Ben Acıbadem'de anestezi ile çekileceğim 1200 lira. Biliyorum çok fazla ama tedavimde orada güveniyorum doktoruma.
EVET ÇOK AMA SEN GÜVENİYORSAN HAYIRLISI:KK68:BENDE ANESTEZİLİ 400 BULDUM ŞİFA ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAKALIM HAYIRLISI:KK24:

Evet. Acıbadem'de fiyatlar uçuk çok. 600 hsg 300 doktor istediğimden o alacak 300 de anestezi uzmanı. Çok fazla biliyorum ama zaten bir muayene 250 lira. Birkaç yere baktım memorialda aynı parayı istedi. Bide özel muayenehane baktım oda baya istedi yakındı hep. Sonuçta karar verdim.insan bazen olsun bitsin diye herşeye razı geliyor.

cnm benim keske olsa da degse .. :KK28:
burdaki hastanelere pahalı diyorlar .. :KK45:
demeyeyim bi daha .. :KK54::KK54:

bursa acıbadem mi?benim doktorum da orayı önermişti tüp bebek için
Ankara acıbadem. Ama Acıbadem'de çok ilgililer ve şeffaflar doktorum hem telefonumu aldı hem de kendininkini verdi, çok ilgili ve anlayışlı. Ben memnunum olmasam zaten değiştiririm.

cnm benim , üniversite hastanesi var ankarada da demi baskent :KK54:
Üniversite hastanesi var evet hemde çok fazla devlette var. Ama güvenemiyorum, her seferinde farklı doktora denk gelebiliyorsun ve çok uzun bir süreç. Çok düşündüm ama olmadı o yüzden. Bide ben şartlarıda sağlamıyordum istenen. 3 yıllık evli olmayınca daha ileri atıyorlar belli kriterleri var.

Üniversite hastanesi var evet hemde çok fazla devlette var. Ama güvenemiyorum, her seferinde farklı doktora denk gelebiliyorsun ve çok uzun bir süreç. Çok düşündüm ama olmadı o yüzden. Bide ben şartlarıda sağlamıyordum istenen. 3 yıllık evli olmayınca daha ileri atıyorlar belli kriterleri var.

anladım cnm haklısın benim 3 yılı gecti ondan birde baskent üniversitesi burda cok tutulan bir hastane .. :KK39:
devlete gitme gereği duymuyorum maleseff bende .. insallah emeklerimiz bosa cıkmaz tatlımmmmmm .. :KK19:

X