infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Rahim filmini çektirdikten sonraki ay hamile kaldım. 10 ay bizde bekledik herşeyi araştırdım denedim ama olmamıştı artık rahim filmimi vesile oldu bilmiyorum ama ertesi ay hamile kaldım çok şükür
rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım :KK24:nasibin öyleymiş:KK68:

Allah razı olsun canım duaların için Rabbim size de nasip etsin inşallah en kısa zamanda amiiiin

Amiin inşallah canım darısı başınıza olsun en kısa zamanda Rabbim nasip etsin

amin insallah annisim dualarım hepimize :) :KK68::KK37::KK75::KK19:

baskent üniversitesi hastanesi pahalı olmasına ragmen sizler daha cok fiyat ödemissiniz :)

ya çanakkalede 2 tane özel hastane var biri bigada biri merkezde o yüzden pahalı galiba.ben merkezdeki anadolu hastanesinde çektirdim doktorum ordaydı.bigada 350ymiş

saol cnm sen nerden ? kac yasındasın ?
ne kadardır evlisin ? ne kadardır bekliosn miniğini :)
istanbuldayım canım 15 aylık evliyim 1 yıldır istiyoruz ama nasip olmadı. herşey yapıldı hiçbir sorun yok gıcık olan tarafı da bu. doktor olur dedi ama biz beklemek istemedik aşılama yaptırdık 06.09.2014 de bu ilk denemem çok umutlu değilim ama umutsuda dedğilim Allah tarafından bi rahatlık geldi :)

istanbuldayım canım 15 aylık evliyim 1 yıldır istiyoruz ama nasip olmadı. herşey yapıldı hiçbir sorun yok gıcık olan tarafı da bu. doktor olur dedi ama biz beklemek istemedik aşılama yaptırdık 06.09.2014 de bu ilk denemem çok umutlu değilim ama umutsuda dedğilim Allah tarafından bi rahatlık geldi :)

daha cok yeni evlisin cnm sen .. olur insallah :)

X