infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

HAKLISIN CANIMMM

İNŞALLAH CANIM ALLAH SENİNDE BENİMDE GÖNLÜMÜZE GÖRE VERSİN RABBİM TEZ ZAMANDA EVLAT İSTEYEN TÜM KULLARININ GÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN

amin canım insallah cümlemizin ..

görüşürüz öpüyorum ..

Proceed plus

öncelikle merhaba inşallah sizlerde en yakın zamanda bebişlerinizi kucağınıza alırsınız.2 kutu proceed plus almıştık eşim 1 kutuyu bitirmeden hamile kaldım çok şükür. 1 kutu hiç kullanılmadı. İsteyen varsa 100 tl karşılığında yollayabilirim.Kargo ücreti benden.

o ne icin cnm ?

sperm testi 100 tl
hormon testi 100 tl
asılama 250 tl
normal muayene 50 tl
hsg(anestessiz ) 250 tl
baskent üniversitesi hastanesi

1 milyar tuttu ortalama :)

bizim burda pahalı.
hsg 500 anestizisiz)
sperm testi 60
muayene 32
hormon 100
aşılama 500 iğnesi benzin parası var daha

kıyamam sana

KANAMAM VAR SÜREKLİ 35 GÜNÜN 30 GÜNÜ LEKEM YADA KANAMAM OLDU VE ADET KANAMAM TEKRAR BAŞLADI BUDA STERESİMİ TETİKLİYOR SANIRIM DUA ETMEK İÇİMDEN GELDİĞİNDE KANAMAM OLUYOR HEP

canım yaşadığın durum çok zor.yaşamayan anlamaz ama biz de bir nebze anlıyoruz seni.böyle düşünerek kendine zarar veriyorsun.Uğur Koşarın Allah de ötesii bırak kitabını okumadıysan oku insanın içine ferahlık veriyor

Tweety canım böle konuşma alanda o verende o isyan etmememiz lazım bdk benim de kanamam başladı çok kötüyüm ağrım var sanki adet oluyorum öyle ağırıyo ne olur dualarınızı eksik etmeyin yarın doktora gitcem

Size cok ihtiyacım var kanamam var kızlar çok kötüyüm çok Rabbim yardımcımız olsun Ağrımda var

cnmm yaa cok üzüldm kac haftalıktı sennki ? bebişini grms mydn ?
6 hafta canım daha dün gördüm bugün kanamam başladı bende anlamadım şoktayım dün o kadar mutluydukki bide dün gece rüyamda gördüm düş

Düşük yaptığımı bugün aksamda başladı işte çok kötüyüm sevincimiz yarıda kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…