infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hayırlısı kıscem:KK19:
naptın görüsmeyeli :KK54:
anca bitti işlerim :KK70::KK70:

kaç gündür evde bunaldım arkadaşa gittim geldim...oğlumu babası veterinere götürdü tüyleri kesildi tırnakları genel bakım yapıldı yazık iğne vurmuşlar oğluma dursun diye yarı baygın yatıyor elimle zorla yem süt verdim canım sıkıldı biraz...onla uğraşıyorum yemek bile yeemedim üzüntümden

kaç gündür evde bunaldım arkadaşa gittim geldim...oğlumu babası veterinere götürdü tüyleri kesildi tırnakları genel bakım yapıldı yazık iğne vurmuşlar oğluma dursun diye yarı baygın yatıyor elimle zorla yem süt verdim canım sıkıldı biraz...onla uğraşıyorum yemek bile yeemedim üzüntümden

ooyy kıyamam cnm :eek:

ahh ahhhh ..:KK1::KK1:
bugün gene birisi bana '' olmuyor mu ? '' dedi .. :KK43:
olmuyo deyince rahatlıcak mı acaabaa ? :cry:
OLMUYOR Bİ EL ATIVEER ! TÖVBE ESTAĞFURULLAH NEDİR BUNLARDAN ÇEKTİĞİMİZ SANANEEEEEEEEEEEE KARDEŞİM SANANEEEE DEMİ Bİ RAHAT BIRAKIN YAHU BİZİM ACIMIZ BİZE YETİYOR ANTALYADA Bİ KIZCAĞIZ İNTAHAT ETMİŞ 25 YAŞINDA ÇOCUĞU OLMUYO DİYE İŞTE BUNUN GİBİLER YÜZÜNDENDİRRR KİNBİLİR KIZA NE BASKI YATILAR ....!

İnşallah bakalım. O kadar zor bir süreç ki ancak birbirimiZi anlarız.
AYNNNEEEN 3 gün kaldı bata zaman geçmiyooo umudumda yok aslında ama eşime nasıl sölicem adet olursam onu düşünüyorum çok üzülücekkk bide herkez bu ay tedavi gördüğümü biliyor:KK61::KK61:

AYNNNEEEN 3 gün kaldı bata zaman geçmiyooo umudumda yok aslında ama eşime nasıl sölicem adet olursam onu düşünüyorum çok üzülücekkk bide herkez bu ay tedavi gördüğümü biliyor:KK61::KK61:

canım bence bu tedavileri kimseye söyleme.ben 2 kere aşılama yaptırdım bir tek benim annem biliyordu eşimin ailesi bile bilmiyordu.eşim kimseye söylememi istemedi olmazsa ve insanlar sorarsa üzülmeyeyim diye.olmadı,tutmadı ama kimseye cevap vermek durumunda da kalmadım

teşekkür ederim canım amin inşallah hepimize,bugün doktora gittim korktuğum gibi olmadı allahtan kan verdim yarında sonuca baktıracağım smear testim temiz çıkmış allahtan bakalım yarın neler olacak....

canım bence bu tedavileri kimseye söyleme.ben 2 kere aşılama yaptırdım bir tek benim annem biliyordu eşimin ailesi bile bilmiyordu.eşim kimseye söylememi istemedi olmazsa ve insanlar sorarsa üzülmeyeyim diye.olmadı,tutmadı ama kimseye cevap vermek durumunda da kalmadım
Bende senin gibiyim aynı. Bir eşim bir annem biliyor, böylece kimseye hesap vermek zorunda da kalmıyorum.

Bende 3 gün var ama yaptım test ve aldım negatifi elime. Bakalım ne olacak eşimde çok üzüldü duyunca ne yapsam bilemedim.

X