infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

olmadım daha yaşadığım yer kçk biyer olduğu için ii bi dr. uzman vs. yok bu dr. saolsun ii mahvetti filmde korktum burda olma imkanım yok antalyada dr. araştırym ..sonuç öyle yazıyor bnce ilaçla açılmıştır bn öyle ümit ediyorm ama dr. hala bnce açık değil diyor neye inansam neys eantalya iii bi sonuç alacağıma inanıyorum
ah cnm ya .. keske genel anestezili olsaydn smdi laparoskopi icin bi sürü ameliyat parası verceksn .. parada deilde sorun belki acıktr bosuna bıcak altına yamıs olcaksn .. neyse hayırlısı olsn sen sıkma canını inş ikiside acıktrtan ameilyattan sonra baska müdahaleye gerek kalmadan hamiile kalırsn :KK70:

ah cnm ya .. keske genel anestezili olsaydn smdi laparoskopi icin bi sürü ameliyat parası verceksn .. parada deilde sorun belki acıktr bosuna bıcak altına yamıs olcaksn .. neyse hayırlısı olsn sen sıkma canını inş ikiside acıktrtan ameilyattan sonra baska müdahaleye gerek kalmadan hamiile kalırsn :KK70:
tahminen ne kadar veririm acaba zaten başka şehirde olcağı için de git gel yol masrafı da olcak:KK43: yani o korkum paha biçilemez zatn:KK43: dr. dediğine göre ameliyaata girdiğimde antalyada tıkalıysa açabliyorlarmış burda açamıyorlarmıştao_O yani bi daha mı bıçak altına yatmam gerekcek başka müdahale ddedğin sen nasıl açtırdıno_O

ooff :KK43:
Rabbim bizleri son duruma bırakmadan bebislerimizi gönder :KK42:
tüp bbk merkeznde kadın hastalıkları ile ilgili herşeye bakıyorlarmış cnm lataroskopiyide öyle bi yerde olmak istyrm henüz tüp bbk düşnmyrm Allahm hiç nirimizi o son duruma bırakmasın aminnnnn

onda bari bayıltırlar inş. bndaha rahim filminn acısını ağrısını atlatamdım da içimi alıp atmışlar gibi hissediyorum..nasıl bi ameliyt cnm ya ...gece yatarken bile uyuyamıyorum o alet fln aklımdan gitmiyor sanki yine içimi oyuyorlar gibi geliyor.dr. yapamadı ilacı gönderemedi ,o aleti yerleşmedi gömdü içime yaa,oyüzden o dr. yüzünü şeytan görsün artık..antalyaya uzman dr. fln özel tüp bbk merkezine gitmeyi düşünym laparoskopi
için araştırıyorm
bende çok çok korkuyordum
açıkçası niyetim seni asla korkutmak değil ama çok basit deyip seni kandırmakta istemem
biraz ağrılı zor ama ufak bi operasyon..
ben gaziantepte tıp fakültesinde oldum 7 ay önce
ameliyattan 1 gece önce hastaneye yattım kan değerim düşük diye kan verildi.lağma yapıldı 2 defa..
akşamdan ameliyat saatine kadar bişey yemedim.
ameliyatta genel anestezi yapıldı.
uyandığımda ağrım çoktu ağrı kesici kattılar seruma rahatladım biraz..
o gecede hastanede kaldım.
hiç kalkmadım yerimden..
hortum gibi bişey vardı zaten biri idrar diğeri içeride ki kanı alıyordu sanırım..
ertesi gün çıkarıldı onlar yürüdüm ağrı sızı yoktu pek..
sadece gaz sıkıntısı oldu eve gelincede 1,2 gün yattım o kadar..
göbekten 3 delik açılmıştı biri göbek deliğinde diğer ikisi sol taraftaydı.
dermoid kistim vardı o alınmıştı,tıkalı tüpüm açılmıştı bide polip mi ne varmış rahimde alttanda onu almışlar öyle yani..
7 aydır hamile kalamadım hala bide bu var tabi pko belası yüzünden :KK43:

evt naz amin inşallah bizde o duyguyu yaşarız ...
angelandsure herkesinki açılmıyor demekki ya bilmiyrum dr. filmi çeknce biri çok az açık dedi dün sonuçları aldığımızda biri tıkalı biri açık diyo ama dr. inanmadı ona bnde neye inancağıma şaşırdım zaten ağrım acım geçmedi daha hemen latarospi olamıycam çok korktum filmi de zor çekti iyi bi dr. aryrm şimdi antalyada tüp bbk merkezine gitmek istyrm araştr:KK43:yrum

Allah yardimcin olsun üzme kendini Allah büyüktür bizede bebek mutluluğunu yaşatir insaallah

ahh kuzum benm ya :KK43: rabbm yarrdmcn olsn cok zor bi durum .. dua et bol bol bebişini en kısa zamanda kucagına alırsn inş :KK12: sorun ne peki ?
hiç bir sorun yok eşimde bende gereken ne varsa yaptırdık bir problem gözükmedi. alternatif tıp dediğimiz yöntemelride denedik Allah yardımcımız olsun bu vuslat son bulsun

bende çok çok korkuyordum
açıkçası niyetim seni asla korkutmak değil ama çok basit deyip seni kandırmakta istemem
biraz ağrılı zor ama ufak bi operasyon..
ben gaziantepte tıp fakültesinde oldum 7 ay önce
ameliyattan 1 gece önce hastaneye yattım kan değerim düşük diye kan verildi.lağma yapıldı 2 defa..
akşamdan ameliyat saatine kadar bişey yemedim.
ameliyatta genel anestezi yapıldı.
uyandığımda ağrım çoktu ağrı kesici kattılar seruma rahatladım biraz..
o gecede hastanede kaldım.
hiç kalkmadım yerimden..
hortum gibi bişey vardı zaten biri idrar diğeri içeride ki kanı alıyordu sanırım..
ertesi gün çıkarıldı onlar yürüdüm ağrı sızı yoktu pek..
sadece gaz sıkıntısı oldu eve gelincede 1,2 gün yattım o kadar..
göbekten 3 delik açılmıştı biri göbek deliğinde diğer ikisi sol taraftaydı.
dermoid kistim vardı o alınmıştı,tıkalı tüpüm açılmıştı bide polip mi ne varmış rahimde alttanda onu almışlar öyle yani..
7 aydır hamile kalamadım hala bide bu var tabi pko belası yüzünden :KK43:
çok geçmiş olsun cnm en azından anestezi olcağından işlem anındaki acıları yaşamıycam diye avutuyorum kendimio_O saol cnm bayağı bilgi verdin en azından bilerek gidicem..belkide tek tüpüm açık olduğundan uzman dr. gerek yok der belki de......inşllh en yakın zamnda hamile kalırsın çektğin acıların mükaafatını alırsın arkadaşım

bnde 20 yaşındayım korkuyrm :KK43: rose geçmş olsun cnm tabi odaha zordur lataroskopi de anestezili olurum inş yoksa cesaret edip gidemem zaten bi daha ...acaba doğum mu daha zor rahim filmimi ya doğumdan da korkmaya başaldım bu film kabuusum oldu artık uyuyamıyorum sanki yine yapıyolarmış gibi korkuyorum offf:KK43:

Bende ilk gun bunu düşünmüştüm dogum yapmis gibi oldum benim biri tikaliydi dr iki kutu sivi verdikten sonra acildi o basinc aklima geldikce asla normal yapamam derdim sonra o heyecan o annelik duygusu bambaşka diye düşünüyorum allah kismet ederse normal olsun isterim sende boyle dusun iyi gelir inan

Bende ilk gun bunu düşünmüştüm dogum yapmis gibi oldum benim biri tikaliydi dr iki kutu sivi verdikten sonra acildi o basinc aklima geldikce asla normal yapamam derdim sonra o heyecan o annelik duygusu bambaşka diye düşünüyorum allah kismet ederse normal olsun isterim sende boyle dusun iyi gelir inan
kendi elimle ayağımla o masaya nasıl yatarım acaba ya inş. ozamnlarda gelirde kolaylıkla normal doğum yaparız cnm ...bebebğimize kavuşacağımız kucağımıza alcağımız duygu daaha ağır basar acıdan ağrıdan o zamn die düşünyrm :KK68: inş. normal doğurur hayata gözlerini açacağı dünyadaki ilk sesine fln şahit olur o duyguyu yaşarız:KK68:

X