infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

BİR KIZI OLMALI İNSANIN

Canını emanet ettiğin,
Elin
Ayağın
Gözün
Kulağın
Her şeyin.
BİR KIZI OLMALI İNSANIN.
Bir hata yaptığında,
gözlerinin içine baktığın,
bakar bakmaz masumiyetiyle saniyeler içinde eridiğin,
Vefasına taptığın.
BİR KIZI OLMALI İNSANIN.
Evinde babasına,
annesine karşı nazlı niyazlı,
Sokakta cadılığından ve hışmından korktuğun.
BİR KIZI OLMALI İNSANIN.
Herkes terk ettiğinde seni,
varlığında da,
yokluğunda da,
evliyken de,
bekarken de
babacığım ya da anneciğim diye kucak açtığında,
gözyaşlarıyla bağrına bastığın.
BİR KIZI OLMALI İNSANIN.
Demlediği çayı süzülerek getirdiğini seyrettiğin,
Pişirdiği kahvenin tadına gizlediğin,
özenle beslediğin.
BİR KIZI OLMALI İNSANIN.
Canıyla canlandığın,
varlığıyla anlamlandığın,
Özlemiyle ve iç çekişlerinle dağ dağ efkarlandığın.
BİR KIZI OLMALI İNSANIN.
"Dünya bir yana, KIZIM BİR YANA" diyebildiğin. —

bnm ailem ben kaçtım akşam onlar gündz burdaydılar kırgnlık yoktu olmadı yani
inş. sizde barışırsnz en kısa zamanda cnm sen konuş telde falan olmaz mı?

annemler gittiler .. niye geldiniz benim için demiş :KK43:
görüşmüyoruz,annem babam görüşmeyin kesinlikle dedi ..

yemeğimi yiyip geliyorum
804440-5a019b88c857380fe1227806c221a83c.jpg

kızlar içim öyle yanıyor ki Rabbim kimseyi çocuk hasretiyle sınamasın 4. yılımız bitti bugün yeni evlenen akrabamızın hamile haberini aldım.içim paramparça kıskanmıyorum Rabbim herkese versin ama o kadar üzüldüm ki gözyaşlarıma engel olamıyorum eşim aradı ona söyledim adamın sesi gitti kendimemi üzüleyim onamı üzüleyim k.validemlere mi üzüleyim ilk çocuk torun bekliyorlar ama elden bişey gelmiyorrrrrrrr Allahıııııııııııııııııııımmm Allaaaaaaahımmmmm sen bizlerede tez zamnda nasip ettt yalvarıyoruuuuuummm
Üzülme kimseye aynı duyguları hepimiz yaşıyoruz sabır ve dua edeceğiz başka caremiz yok biz elimizden geleni yapıyoruz takdir allaha kalmış ben bu ay o kadar hamile haberi aldım ki hayırlısı rabbim inşallah bizler de nasip eder üzme kendini uzuldukce ilk önce rahmin ve yumurtalık ların etkileniyor unutma zor ama yapacaksın kendini saçma sapan şeylere bile gülen bi kadın haline getireceksin bazen ama yinede uzulup strese girmeyeceksin allah hakkımızda hayirlisini versin hayırlı evlatlar versin nice çocuklar var anne babasına işkence yapıp öldüren bunlarida düşünün belki rabbim vermeyecek bizi böyle şeylerden koruyordur vardır her serde bir hayır dua et inşallah tez zaman da rabbim hayırlı evlat verir sanada bizede allah yardımcımız olsun arkadaşım

Üzülme kimseye aynı duyguları hepimiz yaşıyoruz sabır ve dua edeceğiz başka caremiz yok biz elimizden geleni yapıyoruz takdir allaha kalmış ben bu ay o kadar hamile haberi aldım ki hayırlısı rabbim inşallah bizler de nasip eder üzme kendini uzuldukce ilk önce rahmin ve yumurtalık ların etkileniyor unutma zor ama yapacaksın kendini saçma sapan şeylere bile gülen bi kadın haline getireceksin bazen ama yinede uzulup strese girmeyeceksin allah hakkımızda hayirlisini versin hayırlı evlatlar versin nice çocuklar var anne babasına işkence yapıp öldüren bunlarida düşünün belki rabbim vermeyecek bizi böyle şeylerden koruyordur vardır her serde bir hayır dua et inşallah tez zaman da rabbim hayırlı evlat verir sanada bizede allah yardımcımız olsun arkadaşım
Allah razı olsun Allah hepimizin yardımcısı olsun

X