infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Allahım hepimize sabır versin uzun uzun bakıyorum bnde pıtır pıtır doğuranlara bi engel daha çıktı tüplerim tıkalıymış..belki eşim baba olcaktı ama bnm tüplerim tıkalı:KK61:
ameliyatla açılır cnım sıkma canını allah yardımcınız olsun sabır versin rabbim inşallah bebeğin süpriz yapar

mrb kızlar ilk kez kendimi bu kadar çaresiz ümitsiz hissediyorum gözlerim tam şişti...:KK61::KK61::KK61:tüplerim tıkalıymış...laroskopi olcam yarın onunda ne olduğunu bilmiyrm nolcak bi fikrim yok...en azından sorunun ne olduğunu öğrendik ama bnm çocuğum bnm tüplerimden dolayı olmuyormuş çookkk kötüym Allahım yardım et sabır ver:KK61::KK61::KK61:
tüplerinin yarın açılacağını düşün relax ol ve tüplerin açıldıktan sonra bebeğinin hemen ardından geleceğine konsantre ol nitekim öyle olcak

iyi olmaya çalışıyorum canım napayım bunalım takılyrm hala sen naptın teste kaç gün var hayırlı haberlerle gel inşalalh
ALLAH iyilk versin canımm yarın kav vercem ama sanırım tutmadı sadece gögüslerim şişti agrıyo oda ignelerden olsa gerk seninde öyle olmuşmuydu balım duan için aminn bacım cümlemiz verelim güzel haberleri inş

kızlar dışarı çıkmam lazım alışverişe gidicezz sonra görüşürz hepinizi öptüm dua eder dua beklerim

ALLAH iyilk versin canımm yarın kav vercem ama sanırım tutmadı sadece gögüslerim şişti agrıyo oda ignelerden olsa gerk seninde öyle olmuşmuydu balım duan için aminn bacım cümlemiz verelim güzel haberleri inş
benmde göğsüm şişmişti canım hadi bakalım gelsin bebiş şişsin göbüş inşallah aminnnnn dualroımız sennle tatlım müjdelerle gel

benmde göğsüm şişmişti canım hadi bakalım gelsin bebiş şişsin göbüş inşallah aminnnnn dualroımız sennle tatlım müjdelerle gel
ciddimsinnn bende hiç başka belirti yok tutmadı diyom inşş RABBİM sana bana bu sitede dünyada nekadr evlat hasretiyle yanan varsa RABBİM güldürsün inşş canımsın ALLAH razı olsun duandan

tüplerinin yarın açılacağını düşün relax ol ve tüplerin açıldıktan sonra bebeğinin hemen ardından geleceğine konsantre ol nitekim öyle olcak
aminnnnnnnnnnnn inşşş inşş tüpler acıldıgında hemn gebe kalınıyomuş inşş öyle olurr sevinir bizde
çok saolun yaa öyle düşünmeliyim haklısınız bebbeğime yaklaşıyorumdur belkide bi engel kalmıycak belkide :KK68:

Allahım hepimize sabır versin uzun uzun bakıyorum bnde pıtır pıtır doğuranlara bi engel daha çıktı tüplerim tıkalıymış..belki eşim baba olcaktı ama bnm tüplerim tıkalı:KK61:
Amin allah hepimizin yardımcısı olsun sabır bitti galiba bende de üzülme inşallah olur kimlerin nasıl oluyor bir sürü örnek var ne olur üzülme rabbim yardımcınız olsun kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız dua edelim rabbim bizleri de anne olmaya layık görsün :KK70::KK70::KK70:

mrb kızlar ilk kez kendimi bu kadar çaresiz ümitsiz hissediyorum gözlerim tam şişti...:KK61::KK61::KK61:tüplerim tıkalıymış...laroskopi olcam yarın onunda ne olduğunu bilmiyrm nolcak bi fikrim yok...en azından sorunun ne olduğunu öğrendik ama bnm çocuğum bnm tüplerimden dolayı olmuyormuş çookkk kötüym Allahım yardım et sabır ver:KK61::KK61::KK61:

canım geçmş olun hiç üzülme zorlu bir süreç değil laparoskopi kolay bir yöntem uzun surmuyor sakın uzuklme canım tek sorunun bu olsun cnm inanki tüp bebebk yapmaktan daha kolay buna inan

Laparoskopik lazer cerrahisi genel anestezi altında gerçekleştirilir. Göbek içinden 1 cm’ lik kesi yapılarak bir iğne yardımıyla karın boşluğu 3-4 litre karbon dioksit (CO2) gazı verilerek şişirilir. Ardından göbekten girilerek karın içerisine bir optik tüp (laparoskop) yerleştirilir.

Bu optik sistem, bir video-kamera sistemine bağlanır ve karın içindeki görüntü monitör ekranına yansıtılır. Bu şekilde laparoskop karın içindeki herhangi bir bölgeye yönlendirilerek monitörde izlenebilmektedir. Daha sonra kasık bölgelerine birer adet 0.5 cm’lik iki delik açılır. Bu delikler operasyonun gerçekleştirilmesinde kullanılacak aletlerin sokulması için kullanılmaktadır.
Aşağıdaki videoda laparoskopi uygulamasının nasıl yapıldığı gösterilmektedir

X