infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Dediklerinizi tek tek yapicam inşallah olur benmde minnak bir melegimm :KK68: icime nasil su serptiniz bilemezsiniz. Su siralar cok ihtiyacim vardi buna. Etrafimda herkes ``cocuk yok mu? Ay 2 sene oldu. Amma tembel ciktiniz. Herkes dogurdu bi sen doguramadin`` gibi aptal saptal yorumlar yapiyor. Bu rahatsizliklarimda umutsuzluga itmeye baslamisti. Ama siz umudumu kaybetmemem gerektigini bir kez daha hatirlattiniz. Her sey gonlunuzce olsun :KK36:
ne demek canim benim insallah mujdeni yakinda duyariz ....sen tedavini ol belki bunlara bile gerek kalmiycak.elalemin lafina bakma .hadi insallah Allah yardimcin olsun canim

günaydın kızlar azapçiçeğinden haberi olan var mı aşılama olmuştu kaçgündür girmiyo merak ettim o_Oo_Oo_O

slm canım bende pkoluyum cocuklugumdan beri ...ankaradayım doktor arayısındaysan sana tavsiye edecegim bir doktor var baskent üniversitesi maltepe kadın dogum hastanesi göğşen önalan kesinlikle tavsiye ederim hatta bi göz gezdir cok ilgili bilgili bir doktor paracı degil.bende burdaki bi arkadas sayesinde gittim iyiki gitmişim gebelik takibimide orda oluyorum simdi
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-yorumları-lutfen-yardım-edınn.623657/page-13

tşk ederim ilgin için muhakkak bakıcam bu dr çok saol :KK68:rabbim inş bebeğini sağsalim kucağına almayı nasip eder hamilelerin duası kabul olurmuş benim için dua et cnm:KK19: pko uğraşmak zor rabbim yardımcımız olsun:KK68:

ii elh sevndm cnm ya .. bizmki kötü deil ama biraz daha hareketli olsa daha kolay hamile kalırm esm bi gtcek bu ay inş .. ama cok cnm sıklyo bak tatile geldk herkes bebişleryle yüzüyo cnm daha fazla sıklıyo :KK42:
hayırlısı olsun gülüm en yakın zamanda bebişin teşrif eder inşallah göbüşüne bende balkondan bakıyorum yanlarında bebekle gezen annelere falan yumurtadan spermden haberdar olmaynalr pıtır pıtr doğurmuş diyorum allahım bize neden bukadar zor birsürü çocuğu olan kadınlar var bakıyorum diyorum nasıl becerdiler acaba mucize onlara neden bukdar kolay nefes almak gibi biz ise nelerle mücadele ediyoruz nediyelim vardır rabbimin bildiği diyelim

Kızlar bugun bi arkadaşımın gebe kaldığını öğrendim daha yeni başlamıştı gebelik düşünmeye duyunca çokk sevindim onun adına ama o an içimde o kadar tuhaf bir his oluştuki kıskandım belkide ne bileyim ne hissettiğimi bile bilmiyorum yanlış olduğunu biliyorum ama bu düşüncelere engel olamıyorum malesef

mrb kızlar ilk kez kendimi bu kadar çaresiz ümitsiz hissediyorum gözlerim tam şişti...:KK61::KK61::KK61:tüplerim tıkalıymış...laroskopi olcam yarın onunda ne olduğunu bilmiyrm nolcak bi fikrim yok...en azından sorunun ne olduğunu öğrendik ama bnm çocuğum bnm tüplerimden dolayı olmuyormuş çookkk kötüym Allahım yardım et sabır ver:KK61::KK61::KK61:

hayırlısı olsun gülüm en yakın zamanda bebişin teşrif eder inşallah göbüşüne bende balkondan bakıyorum yanlarında bebekle gezen annelere falan yumurtadan spermden haberdar olmaynalr pıtır pıtr doğurmuş diyorum allahım bize neden bukadar zor birsürü çocuğu olan kadınlar var bakıyorum diyorum nasıl becerdiler acaba mucize onlara neden bukdar kolay nefes almak gibi biz ise nelerle mücadele ediyoruz nediyelim vardır rabbimin bildiği diyelim
Allahım hepimize sabır versin uzun uzun bakıyorum bnde pıtır pıtır doğuranlara bi engel daha çıktı tüplerim tıkalıymış..belki eşim baba olcaktı ama bnm tüplerim tıkalı:KK61:

mrb kızlar ilk kez kendimi bu kadar çaresiz ümitsiz hissediyorum gözlerim tam şişti...:KK61::KK61::KK61:tüplerim tıkalıymış...laroskopi olcam yarın onunda ne olduğunu bilmiyrm nolcak bi fikrim yok...en azından sorunun ne olduğunu öğrendik ama bnm çocuğum bnm tüplerimden dolayı olmuyormuş çookkk kötüym Allahım yardım et sabır ver:KK61::KK61::KK61:
cok gecmiş olsun canım bnde sulu ultrsyon cektirmiştim galiba onun gibi bişi inşş kolay cabulk gecer tez zamnda kavuşursun kuzunaa melegini canım

X