infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

İNŞALLAH CANIIM DUYGUŞUM BAK CEYLAN SENİN HAMİELĞİNİ HİSSETMİŞ O AY MI HAMİŞ OLMUŞTUN BANADA AYNI ŞEYLERİ HİSSETMİŞ İNŞALALH OLUR

KUZUM GERÇEKTEN HİSSEDİYORSUN DİMİ MORAL OLSUN DİYE İSTEDİĞİN İÇİN SÖYLEMİYORSUN HANİ HAMİLESİN YA HİSLERİN ÇIKAR DANDA BOL BOL BİZEDE YER VER BİTANEM LÜTFEN
SİZ BÖYLE KONUŞUNCA ÇOK UMUTLANIYRM BEN ALAH YZÜLERİMİZE BAKSIN İNŞALALH HEPİMİZ ARKA ARKAYA DOĞURALIM İNŞALLH AYYY DÜŞÜNMESİ BİLE ÇOK GÜZEL BENİM BEBEĞİM DÜŞMESYDİ ŞİMDİ 2 AYLIĞI GEÇERDİ AMA KISMET İŞTE
insallah canım benim ceylanın temiz kalbine inanıyorum banada öyle demişti sende cansuda tedavisiz hamile kalacaksınız diye :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:aynen söylediği ay oldu biz tedaviye baslıycaktık bu ay tedavisiz hamile kalacaksın demişti Agzına saglık Masallah:nazar:ve oldu insallah sende tedavisizkavuscan yavruna ceylanımda insallah.hep duamdasınız Allah yüzünüzü güldürsünne güzel ollurdu Rabbim vermeyecegi seyi hayal ettirmezmiş.hayalimiz gercek olsun insallah duam tüm isteyenlerin yavrusuna kavusması.insallah yine kavuscan yavruna insallah:KK70::KK70::KK70:

hg balım evt aşılama oldum aminnn inşş canım papatyam inşş
4.sagda 3 solda yum vardı igne kulandım göbek ve kalcadan 12 gün sonra test yap dedi canım günler gecmiyo :KK17:

oyyy hadi inşşş sende güzel haber ver bu topik hamişle dolsun inşşşşşşşşşşşşşşşşş:KK70:

dilegim hg nasılsın lütfen üzme kendini RABBİM inş bizimde yüzümüzü güldürecek inşşş canım :KK19:

oyyy bacımm gözün aydın çok sevindim RABBİM kucagına almayıda nasip eder inşşş kaderi bahtı güzel olsun :KK68:

yawww ben bu kk yaptıgı düzeni hiç sevmedim çok karışık yaa :KK12:
Amin canım Allah razı olsun. Dualarınız için teşekkür ederim :) tez vakitte isteyen herkese nasib olsun

inşallah gulum ınsallah allah hepımızın yuzunu guldursun bu ay baya bereketlı herkez hamile kalıyor elhamdullah
Masallah Sübhanallah amin amin amin Allah hepimizin yüzünü güldürsün Ramazanın bereketi devam ediyor.Allah bu ay tüm isteyenlere nasip etsin insallah bol müjde duyalım hepinizden amin

Hayır Duan için de teşekkür ederim tez vakitte senin de olur inşallah. Hep mutlu ve sağlıklı ol
rica ederim canım nedemek her zaman olmaz diye bir şey yok canım rabbim verir rbbim alır onun için herşeyin başı azim sabır ve dua canım bana kendinden haberdr et meraksız bırakma canım inşallah kuvagına da alırsın bebişini canım ümitsizik yok hep umut var canım unutma

inşallah bıtanem aminnnnnnnnn canım cansu senlede eşin izin verırıse watsaptanda goruselım ne guzel olur beım esım tlf sattı ona verdım tlf ama ıstemedı ordan yazısırız omur boyuz gorusuruz hem
KZUM BENİM AKILLI TELEFONM EKRANI PATLADI YAPILSIN BENDE DÜŞÜNÜYORDUM ŞUAN WHATSAPP KULANMIYORUM İNŞALLAH 1 AYA KULLANMAYA BAŞLARIM EŞİMN KK ÜYELİĞİMDEN HEBERİ YO
inşallah bıtanem aminnnnnnnnn canım cansu senlede eşin izin verırıse watsaptanda goruselım ne guzel olur beım esım tlf sattı ona verdım tlf ama ıstemedı ordan yazısırız omur boyuz gorusuruz hem
KZUM BENİM AKILLI TELEFONM EKRANI PATLADI YAPILSIN BENDE DÜŞÜNÜYORDUM ŞUAN WHATSAPP KULANMIYORUM İNŞALLAH 1 AYA KULLANMAYA BAŞLARIM EŞİMN KK ÜYELİĞİMDEN HEBERİ YOK BAZI SORUNLAR OLMUŞTU AMA BİRŞEKİLDE HALLEDRİZ BENDE İSTERİM HEP GÖRÜŞMEK SENİNLE CANIM BENİM FACEN VARSA ÖZELDEN YAZ KUZUM

insallah canım benim ceylanın temiz kalbine inanıyorum banada öyle demişti sende cansuda tedavisiz hamile kalacaksınız diye :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:aynen söylediği ay oldu biz tedaviye baslıycaktık bu ay tedavisiz hamile kalacaksın demişti Agzına saglık Masallah:nazar:ve oldu insallah sende tedavisizkavuscan yavruna ceylanımda insallah.hep duamdasınız Allah yüzünüzü güldürsünne güzel ollurdu Rabbim vermeyecegi seyi hayal ettirmezmiş.hayalimiz gercek olsun insallah duam tüm isteyenlerin yavrusuna kavusması.insallah yine kavuscan yavruna insallah:KK70::KK70::KK70:

inşalah tatlım senin ve ceylanımın gzüel kalbine hislerine inanyrm rabbim inşalalh duyar sesimizi

dörtgündür diyetteyim bugünde netten acı biber yağı aldım ilk sürmede sporla faydası hemen oluyormuş birde içme suyuma bir lteye bir çay kaşığı karbonat birazda limon sıktım yani alkali su yaptım kendime bakalım ikisin faydası olacakmı diyete ek olarak

Canlarım benim hepiniz duamsınız bug
ayy cnm ya cok sevndmm cddeenn :KK49: :KK76::KK76: RABBİM tez zamanda bu duyguyu bizede yasatsın inşş :KK12:kac haftalk peki ? nasıl ögrendn hamile olduğunu :emir_bebek: :KK51:[/QUO
canlarım benim hepiniz duamsınız bügün şükür namazı kıldım hepinize dua ettim daha çok yeni balım bende bilmiyorumki sonucum veta

Canlarım benim hepiniz duamsınız bug
Canım ya bu site ye ne olmuş yazıyorum ama eksik gönderiyo bugün şükür namazı kıldım hepinizde kendimede dua ettim hepiniz duamsınız :KK36: Bende bilmiyorum ki daha yarın tekrar gitcem kan vercem yarın belli olur herhalde suanki hcg 70.1 cıkmitı canım :KK56:

X