infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

belirtilere takılma canım allah bırak ben innaıyorum bebişin seninle bende aşılamamın tuttuğuna hiç inanmamıştım ama tutmuştu
sen daha önce hamile kalmış birisin vücudun hamileliği kabulediyor yani şartlar oluştu yumurtalar çatladı eşinn değerleirde güzel doktorun dediği günlerde ilşkde oldu eee daaha ne olsun 3üz olursa birde yandın :)
ay bıtanem agzından bal damlıyo vallahı ınsallah hepımızın yuz guler bugun test yaptım negatıf cıktı ama 5 gun ılıskı oldu bıde benım doktorum dedıkı genelde gun asırı onerılıyoe ama ben ona karsıyım cunku hergun ılıskı şansı arttırıyor dedı bıde dedıkı yumurtlama zamanında sakın ola agrı kesıcı ıcme yumurtayı bozuyor dedı canım inşallah mujde yazarım rabbım hepımıze nasıp etsın ınsallah amınnn ay 3 olsa neguzel olur 3 bıarada buyur ıste keske en kısa zamnda kendılıgınden hamıle kalacagına ınanıyorum cansum valla senın ıcın oyle hıs edıyorum ınsallah hıslerım cıkar aminnn

telefonda eylül bire kadar yer yok dediler :/ çok zaman değil ama daha fazla tedavimi geciktirmek istemiyorum. yine de alayım randevuyu hayırlısıylan başlasın tedavim artık
elif hanıma rabdevu al egr otekı doktorlarda sıra coksa herseyı anlat doktora yumurtlama takıbı yaptırmak ıstıyorum de

ay bıtanem agzından bal damlıyo vallahı ınsallah hepımızın yuz guler bugun test yaptım negatıf cıktı ama 5 gun ılıskı oldu bıde benım doktorum dedıkı genelde gun asırı onerılıyoe ama ben ona karsıyım cunku hergun ılıskı şansı arttırıyor dedı bıde dedıkı yumurtlama zamanında sakın ola agrı kesıcı ıcme yumurtayı bozuyor dedı canım inşallah mujde yazarım rabbım hepımıze nasıp etsın ınsallah amınnn ay 3 olsa neguzel olur 3 bıarada buyur ıste keske en kısa zamnda kendılıgınden hamıle kalacagına ınanıyorum cansum valla senın ıcın oyle hıs edıyorum ınsallah hıslerım cıkar aminnn
AMİN CEYLANIM İNŞALLAH HİSLERİN ÇIKAR HİSLERİN GENELDE ÇIKARMI SENİN
BENDE KENDİMİ SANKİ TEDAVİSİZ HAMİLE AKALCAKMIŞIM GİBİ HİSSEDİYORUM AMA HİS İŞTE İNŞALLAH GERÇEK OLUR HİSLERİMİZ
BUGÜN ÇATLATMA İĞNESİNİN KAÇINCI GÜNÜ CANIM İDRAR TESTİNDE ÇIKMASI İÇİN ÇOK ERKEN BENİM DEĞERİM 168 ÇIKMIŞTI AŞILAMAMIN 16.GÜNÜYDÜ DİĞER GÜN SABAH YAPTIĞIM TEST SİLİK ÇİZGİYDİ MESELA YANİ İDRAR TESTİNE TAKILMA RABBİM YÜZÜNE BAKSIN İNŞALALH ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN HANENİZE BEREKET HUZUR BOL BEBİŞLER GELSİN

Slm arkadaslar hamiş olan arkadaşlarim gözünüzaydin sizin adiniza sevindim. :KK24:
arkadaslar Benim adetimin 22.günü ignenin ise 12. Günu. Sanki adet olacakmisim gibi karnimin altinda agri var bu normalmi acaba erken adet olan varmi igneden dolayi. Benim ilk igne kullanisim o yuzden bir fikrim yok. Yarin doktora gitmeyi dusunuyorum yumurta catlamayip kist yapinca adet agrisi gibimi oluyor. Hic kistim olmadi onun agrisi olmasin. Offf cok stresteyim 1 senedir olmadi henuz..o_O

saol cnm ins.bebisin senledir ..
sükür diyelim bende faranjitim yeniledi ..
aminn canım amin inşş bol bol dua edin nolurrr canımsınız :KK68:
çok gecmiş olsun balım
canım benimkisi aşılamamın 7.günü başalmıştı ayakta gezince kasığımdan rahme doğru baskı ağrı oluyordu farklı bir sancı idrara sıkışmışsın gibi baskı ve ağrı oluyrdu dahada şiddetlisi
aşılamamın 10.gününden sonra bel ağrısıda oldu akıntım falan olmadı aşılamamın 13.günü falan bişeyler canım istedi aşılamadan 3 4 gün sonra belki diğer büyümkte olan yumurtaalar çatlar diye ilşki olmuştu çok sancılandım ilşkiden sonra adet sancısı gibi benim belirtilerm bunlardı inşallah bebişin seninledir
benimde hiç bişi yok gibi tutmadımı acaba ki :KK17: bu gün 4.gün sürekli yatıyorum biraz belim agrıyo hepsi bu
aşılama günü dr dediki bu gün ilşki yok yarın ve gün aşırı dedi bu gün yine olacak korkuyorum acaba tuttuysa ya düşerse diye
duan için ALLAH razı olsun bacım aminn inşş
RABBİM sana yine bebek versin saglıklı bende dua ediyorum hepimize bol bol :KK68:
hadi bakalm cnm hayırlısı ..kendine cok dikkat et inş tutar :KK12: bnde bu ay çatlatma iğnesi vuruldum sabırla beklemedeymm :KK51:
aminnn canım amin inşş :KK68:
cat ignesinden sonra aşılama olmucan mı?? bnde vuruldum 36 saat sonra aşılama oldu
canlar bu benim 2. aşılamam inşş tutar inşşş :KK61:

AMİN CEYLANIM İNŞALLAH HİSLERİN ÇIKAR HİSLERİN GENELDE ÇIKARMI SENİN
BENDE KENDİMİ SANKİ TEDAVİSİZ HAMİLE AKALCAKMIŞIM GİBİ HİSSEDİYORUM AMA HİS İŞTE İNŞALLAH GERÇEK OLUR HİSLERİMİZ
BUGÜN ÇATLATMA İĞNESİNİN KAÇINCI GÜNÜ CANIM İDRAR TESTİNDE ÇIKMASI İÇİN ÇOK ERKEN BENİM DEĞERİM 168 ÇIKMIŞTI AŞILAMAMIN 16.GÜNÜYDÜ DİĞER GÜN SABAH YAPTIĞIM TEST SİLİK ÇİZGİYDİ MESELA YANİ İDRAR TESTİNE TAKILMA RABBİM YÜZÜNE BAKSIN İNŞALALH ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN HANENİZE BEREKET HUZUR BOL BEBİŞLER GELSİN
bıtanem ınan ben duygu ıcınde oyle hısettımıstım hatta soylemıstım hatırlıyomu bılmıyorum ama cıktı hıssım senın ıcınde aynı hıs eıyorum valla ınşallah cıkar hıslerım tez zamnada kendılıgınden gelır bebegın inşallah bugun ıynenın 12 cı gunu adetıme 7 gun var daha yarın pogestırol sonucum cıkcak yumurtlama kalıtelımı degılmı dıye ıstedı doktor cok ıstıyorum evladım olsun hele bıde oglum olsa rahmetlı babamın ısmını koycam 3 kız kardesız en buyugu evlı olan benım ınsallah annemlerın kardeslerımın benım okadar cokıhtıyacımız varkı bebegım olsa anneme moral olur umut olur onla zaman gecırırı acımız hafıfler inşallah

Slm arkadaslar hamiş olan arkadaşlarim gözünüzaydin sizin adiniza sevindim. :KK24:
arkadaslar Benim adetimin 22.günü ignenin ise 12. Günu. Sanki adet olacakmisim gibi karnimin altinda agri var bu normalmi acaba erken adet olan varmi igneden dolayi. Benim ilk igne kullanisim o yuzden bir fikrim yok. Yarin doktora gitmeyi dusunuyorum yumurta catlamayip kist yapinca adet agrisi gibimi oluyor. Hic kistim olmadi onun agrisi olmasin. Offf cok stresteyim 1 senedir olmadi henuz..o_O
benımde agrım var canım benımde ıgnenın 12 gunu bu ıkıncı ıynem benımde karnım şiş afedersın cok gaz var agrımda var baskda belırtım yok ben 3 gun sonra knt gıttıgımde yumurtalar catamıştı agrı normal sanırım allah mujde almanı hamıle kalmanı nasıp eylesın ınsallah

bıtanem ınan ben duygu ıcınde oyle hısettımıstım hatta soylemıstım hatırlıyomu bılmıyorum ama cıktı hıssım senın ıcınde aynı hıs eıyorum valla ınşallah cıkar hıslerım tez zamnada kendılıgınden gelır bebegın inşallah bugun ıynenın 12 cı gunu adetıme 7 gun var daha yarın pogestırol sonucum cıkcak yumurtlama kalıtelımı degılmı dıye ıstedı doktor cok ıstıyorum evladım olsun hele bıde oglum olsa rahmetlı babamın ısmını koycam 3 kız kardesız en buyugu evlı olan benım ınsallah annemlerın kardeslerımın benım okadar cokıhtıyacımız varkı bebegım olsa anneme moral olur umut olur onla zaman gecırırı acımız hafıfler inşallah
canım benim bende 2 niz için öyle hissediyorum bu ay cok umutluyum insallah hep birlikte göbüslerimizi büyütcez insallah:KK19:

hoşgeldin cnm aşılamanı olmuşssun inş. hayırlısıyla tutar cnm dikkat et kendine kaç yumurtan vardı bişe söyledimi dr kaç gün sonra test yapılacak
hg balım evt aşılama oldum aminnn inşş canım papatyam inşş
4.sagda 3 solda yum vardı igne kulandım göbek ve kalcadan 12 gün sonra test yap dedi canım günler gecmiyo :KK17:
merhaba; ayın kaçında çatlatma iğnesi oldun bende ayın 10 da oldum bekliyorum ama ben 36 saat sonraki ilişkiyi eşimin işi nedeniyle kaçırdım ertesi gün gündüz oldu :110::110::110:
oyyy hadi inşşş sende güzel haber ver bu topik hamişle dolsun inşşşşşşşşşşşşşşşşş:KK70:
kızlar merhaba beni tanıyanlar wardır aranızda tanımayanlar içinde bi özet geçeyşm yaklaşık 2 yıldır evliyim eylül 2 de 2 yıl olcak 3 ay bile korunmadık çocuk istedik ama olmuyo pco hastasıyım bi kere kmyasal gebelik geçirdim o kadar 5 kere klomen ve ovitrelle iğne kulandım rahim filmim temiz eşimin spermler güzel ama olmuyo tedaviye ara vermiştik 5 ay snra tekrar başladık dr um agustosta aşılama dedi ama dr um hastaneden ayrılmış ve 12 sinde adet olmam gerekiyodu olmadım test yaptım tabiki negatif hala agelen giden yok arkadaşlarımdan hep hamilelik haberi alıyorum bu ay 3 arkadaşım hamile kalmış benim olmuyo yedim bitirdim kend,m, eşimle bu yüzden tartışır olduk hep moralim çok bozuk:KK43::KK43::KK43:
dilegim hg nasılsın lütfen üzme kendini RABBİM inş bizimde yüzümüzü güldürecek inşşş canım :KK19:
Merhaba kızlar az önce hastaneden geldim. 10 aydır çocuk için ugrasiyordum geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştım. Bu ay ise hiç bir şey yapmadım kafam rahatı ve doktor bugün gebe olduğumu söyledi önce ultrason da baktı ufak bi kese var dedi beta istedi ve sonuç 1000 şükürler olsun bugünü de gördüm. Kızlar bu ay sadece şunu fark ettim hem çok rahattim hem de eşimle sık ilişki yaşadık . Inşallah hepiniz tez vakitte bu mutlu haberi alırsınız. Allah sağlıkla hayirlisiyla kucağıma almayi da nasip etsin.
oyyy bacımm gözün aydın çok sevindim RABBİM kucagına almayıda nasip eder inşşş kaderi bahtı güzel olsun :KK68:

yawww ben bu kk yaptıgı düzeni hiç sevmedim çok karışık yaa :KK12:

İNŞALLAH BİTANEM BENİM HİSLERİN ÇIKAR
İNŞALALH SEN HAMİŞ OLDA BANADA DUA EDERSİN

ADETİN GEÇSİN ACELE ETME CANIM BENM ZOR BEKLEMEK AMA SABIR LÜTFEN

ALLAH YÜZÜNÜZE BAKSIN AİLENİ VE SENİ GÜLDÜRSÜN UMUDUNUZ YEŞERSİN İNŞALLAH CANIM BEBİŞİN SENİNLE RAHAT OL OLUMLU DÜŞÜN OLUMLU OLSUN

BEN HAMİLELİĞİMİ İLK ÖĞRENDİĞİM ANDAN İTİBAREN HEP KORKTUM OLUMSUZ ŞEYLERDEN BAŞIMA GELDİ ALLAH KORUSUN OLUMLU DÜŞÜNMEYE BAK SEN

canım benim bende 2 niz için öyle hissediyorum bu ay cok umutluyum insallah hep birlikte göbüslerimizi büyütcez insallah:KK19:

İNŞALLAH CANIIM DUYGUŞUM BAK CEYLAN SENİN HAMİELĞİNİ HİSSETMİŞ O AY MI HAMİŞ OLMUŞTUN BANADA AYNI ŞEYLERİ HİSSETMİŞ İNŞALALH OLUR

KUZUM GERÇEKTEN HİSSEDİYORSUN DİMİ MORAL OLSUN DİYE İSTEDİĞİN İÇİN SÖYLEMİYORSUN HANİ HAMİLESİN YA HİSLERİN ÇIKAR DANDA BOL BOL BİZEDE YER VER BİTANEM LÜTFEN
SİZ BÖYLE KONUŞUNCA ÇOK UMUTLANIYRM BEN ALAH YZÜLERİMİZE BAKSIN İNŞALALH HEPİMİZ ARKA ARKAYA DOĞURALIM İNŞALLH AYYY DÜŞÜNMESİ BİLE ÇOK GÜZEL BENİM BEBEĞİM DÜŞMESYDİ ŞİMDİ 2 AYLIĞI GEÇERDİ AMA KISMET İŞTE

İNŞALLAH BİTANEM BENİM HİSLERİN ÇIKAR
İNŞALALH SEN HAMİŞ OLDA BANADA DUA EDERSİN

ADETİN GEÇSİN ACELE ETME CANIM BENM ZOR BEKLEMEK AMA SABIR LÜTFEN

ALLAH YÜZÜNÜZE BAKSIN AİLENİ VE SENİ GÜLDÜRSÜN UMUDUNUZ YEŞERSİN İNŞALLAH CANIM BEBİŞİN SENİNLE RAHAT OL OLUMLU DÜŞÜN OLUMLU OLSUN

BEN HAMİLELİĞİMİ İLK ÖĞRENDİĞİM ANDAN İTİBAREN HEP KORKTUM OLUMSUZ ŞEYLERDEN BAŞIMA GELDİ ALLAH KORUSUN OLUMLU DÜŞÜNMEYE BAK SEN
inşallah bıtanem aminnnnnnnnn canım cansu senlede eşin izin verırıse watsaptanda goruselım ne guzel olur beım esım tlf sattı ona verdım tlf ama ıstemedı ordan yazısırız omur boyuz gorusuruz hem

X