Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
lorealde 2ürün alana lorealden serum gibi bişey hediye.kaliteli bi ürüne benziyordu ..

almadım canım benim istediğim mybelline nin köpük fondoteni idi yalnış yazmışım allık diye. fondoten ve pudra bir arada olan onuda almadım. çünkü yüzümde denedim burumun kenarlarında dudağımın kenarlarında derilerim pul pul oldu. nedenini sordum görevli kız tam bir açıklama yapamayınca cesaret edemedim. bu allığın üzerine resnksiz pudra ile sabitlesen olmaz mı? yada aldığın yere gidip şikayetini söyle.

kızlaaaaaar! anneler günü yaklaşıyor. güzel indirimler olcağını düşünüyorum. takibe başladım.
farketmescim lorealin hediyesi hangi kozmetik mağazalarında var canım?

melodicim bornova özkanlar da gözde parfümeri var biliyormusun orada valla param olsaydı lorealin yeni çıkan mineral fondoteniyle allıgını alıcaktım bu kadar mükemmel olur yaa,, canım yerini tarif edebilirim istersen sanıyorumki hobi parfümerilerdede vardır aynı kampanya çünkü genelde denk geliyor

kızlar strawberry sitesinde de anneler gününe özel çok güzel indirimler var bi bakın

sağol farketmess cim. hobi parfümeriye bir bakayım. bornova uzak bana canım. çalıştığım için zamanım olmuyor.

8-9-10 mayısta carrefour da makyaj ve cilt bakımı ürünlerinde % 50 indirim varmış koşun kızlar annem gitti kardeşime almaya bene yarın gidiecem özellikle loreal in mineralli ürünlerinden istiyorum

hobi parfümeridede bişiler bekliyorum mesaj gelirse hemen zrım kızlar

evet izmir hobi parümeri de yine 8-9-ve 10 mayıs yta makyaj ve cilt bakımı ürünlerinde % 50 indirim ithal parümlerde ise % 30 indirim varmıs kızlar şimi mesaj geldi

kızlar ankarada..
kocatepenin orda soykan var
orda bi yer var kozmetik ürünler satan..
orda maybelline flormar nivea loreal de %50 var
cecile parfüm ve deo teneke kutuda 23 tl..
she parfüm deo ve simli vücut kremi 20 tl
match parfüm 9,90

ykm de bazı ruj lip ve farlarda yüzde 50 indirim var.ürünler bitene kadrmış.bide ışıltılı pudra da(estee lauder markasında)

Son düzenleme:
kızlar bugün öğrendiğim kadarıyla flormar 4lü farlarda ve rujlarda 3 al 2 öde die kampanya var bilginize byturkbayragi

kızlaaaaaaaaaaar! süper bir indirim haberim var. delikafadulden
hobi parfümerilerde Carmina da ne alırsanız 7 tl. kampanya ürünler bitene kadar devam edecekmiş. delikafadulden
farlarına baktım. sedefli çok güzel renkleri var. :sm_cool:
kaçırmayın derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…