İncir ve havuç kürü deneyip olumlu sonuç alan var mı ?

terapique

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2024
358
63
30
Merhaba,
İbrahim saraçoğlunun belirttiği incir ve havuç kürü yapıp hamile kalabilen var mı ?

Bende yumurta tembelliği var yumurtam var fakat çatlamıyor bu yüzden adetlerimde çokca düzensiz. Bir çok doktora gittim eşim de bir problem yok bende de yumurtlama bozuklugu dendi. Geçen ay hsg rahim flimi çekindim kan testleri ve smear testi verdim hepsi normaldi.
Bu kürü 2 gündür deniyorum 21 gün aksatmadan yapmaya çalışacağım.
Yapan var mı merak ediyorum

Ben zeytinyagli incir kuru denedim ve cok net yumurtlama gordum benim sol tupum tikali vs ama incir kuru yumurtlamayi sagliyor bence
Bende 7-8 inciri ikiye bölüp 500ml klorsuz suda 15 dk kaynatıyorum sonrasında 3-4 havucuda 2-3 bölüp ayrı bir tencerede 500ml klorsuz suda 20 dk kaynatıyorum biraz ılıdıktan sonra ayrı kaplara alıyorum sonrasında bir sürahide birleştiriyorum incir yumurtlamayı havuç ise çatlamayı destekliyormuş 3-4 gündür içiyorum sabah akşam hemde ovulasyon testi ile takip ediyorum

Bende bu ay bu kuru yapacaktim fakat incir prokladik yukseltiyor falan diye duydum korktum yapamadim:KK43: hergun bir incir yedim zeytinyaginda bekletilmis yumurtlama gununde de havuc yedim ovulasyonda hic bu kadar net yumurtlama gormemistim bence incir ise yariyor baska sikintiniz yoksa yardimci olabilir

Bende bu ay bu kuru yapacaktim fakat incir prokladik yukseltiyor falan diye duydum korktum yapamadim:KK43: hergun bir incir yedim zeytinyaginda bekletilmis yumurtlama gununde de havuc yedim ovulasyonda hic bu kadar net yumurtlama gormemistim bence incir ise yariyor baska sikintiniz yoksa yardimci olabilir
Adet düzensizliğim var açıkcası tüm sonuçlarım ve eşimin testleri normal çıktı hsg rahim flimi çekindim geçen ay oda temizdi çok şükür.
Yumurta tembelliğim var ilk defa ovulasyon kullanıyorum bu ay takip edip düzenli ilişki ile desteklemek istedim bi ihtimal belki tutar diye umur dünyası 2.5 senelik evliyim hiç gebe kalmadım🥲

İnsallah en kisa surede hamile kalirsiniz ovulasyonda pik gordunuz mu peki bu ay hag den sonrada baya sans artiyor diyo doktorlar umarim incir saglikli yumurtlama saglar 🙏

İnsallah en kisa surede hamile kalirsiniz ovulasyonda pik gordunuz mu peki bu ay hag den sonrada baya sans artiyor diyo doktorlar umarim incir saglikli yumurtlama saglar 🙏
Çok teşekkür ederim umarım sizinde kalbinizdeki güzel dilekleriniz karşınıza çıkar✨
Henüz görmedim 22 agustosta adetim bitti
24 agustosta ovulasyon yapmaya başladım

Merhaba,
İbrahim saraçoğlunun belirttiği incir ve havuç kürü yapıp hamile kalabilen var mı ?

Bende yumurta tembelliği var yumurtam var fakat çatlamıyor bu yüzden adetlerimde çokca düzensiz. Bir çok doktora gittim eşim de bir problem yok bende de yumurtlama bozuklugu dendi. Geçen ay hsg rahim flimi çekindim kan testleri ve smear testi verdim hepsi normaldi.
[/QUOTE

Selam balım yapabildin mi kürü ben de bu ay başlayım diyorum

Merhaba,

Bu kürü ben yaptım adetim bittiği akşam saabahları taze olarak yaptım içtim toplamda 20 gün içtim ve o ay hamile kaldım adetim bir gün geçti kan testi verdim ve 6 haftalık gebe olduğumu öğrendim ki ben bu kadar faydalı olduğunu asla tahmin etmedim belki olurmu olur diye yaptım içtim ve sonuç hızlı ve olumlu oldu

Adet düzensizliğim var açıkcası tüm sonuçlarım ve eşimin testleri normal çıktı hsg rahim flimi çekindim geçen ay oda temizdi çok şükür.
Yumurta tembelliğim var ilk defa ovulasyon kullanıyorum bu ay takip edip düzenli ilişki ile desteklemek istedim bi ihtimal belki tutar diye umur dünyası 2.5 senelik evliyim hiç gebe kalmadım🥲
Bence mutlaka deneyin ben çok hızlı etkisini gördüm

Bu kürü ben yaptım adetim bittiği akşam saabahları taze olarak yaptım içtim toplamda 20 gün içtim ve o ay hamile kaldım adetim bir gün geçti kan testi verdim ve 6 haftalık gebe olduğumu öğrendim ki ben bu kadar faydalı olduğunu asla tahmin etmedim belki olurmu olur diye yaptım içtim ve sonuç hızlı ve olumlu oldu
Bende hergün taze yapıp içtim ama sonrasında bosverdim. Fakat bu ay daha yogun akıntım oldu onun faydasımıdır bilmem.. reglim zaten düzensiz bir oluyorum bir olmuyorum. Geçen ayki adetime göre bugün adet günüm tabiki gelmedi. Bir kaç gündür sağ kasıkta igne batması falan yaşadım bel agrısı yaşadım ve akıntımda normalde görmedigim kadar akıntım oldu. Şefaf hafif sulu gibi yada açık sarı şefaf karışık. 10 gün öncede bir kerelik kremsi beyaz yogun kıvamda akıntım oldu bide bir kaç gün önce yine bir defalık kremsi akıntım geldi. Dün sağ kasıgımda dolgunluk igne batması vs yaşıyordum bugün yok malesef..
Son korunmasız ilişkiyi baz alırsam 5 eylül 17 sinde bi test yapıcam. Dün yaptım negatifti ilişkinin üzerinden 12-14 gün geçmesi gerekiyor dediler bidaha şansımı denicem. Sizide tebrik ederim çok sevindim rabbim daim etsin🙏🏼

X