Gebeliğe Hazırlık Incır kürünün yan etkilerini yaşayanlar var mı¿ yada tavsiye ediyor musunuz…

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canimm ben gecen ay kullanmistim incir kuru ama ben de ise yaramadi adetim 2 gun gecikti umitlenmistim hamileyim diye ama sonuc yine husran ben gecikmeyi bu kure bagliyorum

canimm ben gecen ay kullanmistim incir kuru ama ben de ise yaramadi adetim 2 gun gecikti umitlenmistim hamileyim diye ama sonuc yine husran ben gecikmeyi bu kure bagliyorum

Evet canım gecıkme oluyor diye kızlar yazmış okudum yorumlarda bende ilk defa yapıca ama prolaktın hormonu yükseltenler olmuş ondan korkuyorum bişeyi düzeltirken bişeyi bozmayalım...

Canım bende her ay yumurtlama zamani doktora kontrole giderim her ay da düzeli yumurtlarım ama incir kürü kullandıgım ay yumurtlamam olmadı doktoruma dedim boyle boyle incir kürü yaptım diye her duydugunu yapma hormonlarini bozarsin bu ay yapmissin bir daha yapma dedi. Her insanda aynı olacak diye bir sey yok ama bende ters etki yaptı. Hormon degerlerin normal ise hic yapma tavsiye etmem incir cok etkili bir sey hormonları alt ust ediyor. Onun yerine inofolic combi kullan hem daha kaliteli yumurtla elde edersin hemde folik asitini almis olursun.

Bende Fsh yüksekliği var yeni başladı ve amh düşük kararsız kaldım açıkçası canım faydasını da gören hamile olan çok ya ondan ne yapsak ne etsek bilemedim 1 buçuk yıldır evliyim ve 2 Kez tüp bebek denedim bir kimyasal bir de negatif sonuç.yumurta kalitem düşük sanırım öyle dediler yani

Malesef her insanda ayni işlevi goremiyor işte canim belki sende işe yarar simdi bilemem ama ihtimal ustune hormonlarin ile oynamanida tavsiye etmem. Yinede kullanmak istiyorsan doktoruna sorarak kullan derim. Bence sen, yumurta rezervi arttiracak bir sey degil de yumurta kalitesini arttirmak icin olan seyleri dene o zaman canım. Mesela dedigim vitamin kalite arttirmaya cok yardimci oluyor. Bir de ona şans ver hem zararıda yok.

Doktorum progeny f diye bir takviye verdi balık yağı aminoasit asit folik asit vb çokça vitamin mineral içeriyor.doktorlar çok tavsiye etmiyor kürleri karışmıyorlar...olmazsa civan perçemi Aslan pençesi hayır tohumu karışımı kullanırım

Hayıt tohumuda gayet yararlı. Deneyip yanıla yanıla varacagız bakalim bir yerlere hayırlısi olsun inşaAllah canim.

Merhaba.. Amh değeriniz kaç?

Merhaba kızlar. Ben doktora muayene oldum hıc bır sorunumuz olmadığı halde cocuk olmadı 8 ay. En son bende saracoglundan tarıfı uyguladım bu ayda bole deneyım olmazsa tup bebege kadar gıder dedım. Hergun uc havuc 4 5 ıncırı ayrı ayrı kaynattım ıkı tencerede yanı soguturken kapakları acık bı sekılde beklettım sonra ıkısını aynı surahıye karıstırdım. Her gun polen yedım ayrıca her sabah aksam ac karına havuc ıncır suyunu ıctım taze taze pısırıp havuc ve ıncırlerı suzdum onları yemedım bunun dısında badem cevız fındık yedım eşimede kecıboynuzu yedırdım ve ovulasyon testi aldık Ovulasyon tarıhlerınde ustuste bes gun ılıskı yasadık. Bırde burada okumustum yakı yapıstırın dıye onu da yapaym be dedım :)) ılıskıden once yapstrdım aksama kadar bekledım neyse bırde bende kuruluk oluyordu bunun ıcın eczaneden preseed jel aldık onu uyguladık bes gun boyunca. Kızlar sonuc olarak hamıleyım sızınde darısı basınıza ınsallah bende bı kac kısıye vesıle olursam ne mutlu bana.buradan bayanlar kürü uygulama sorunun yoksa dedi ama ben dınlemedm yaptm yanı bılmyorm ınandım bırde bu ay olacagına gercekten ınanmak onemlı. Kürü adetın ucuncu aksamı uygulamaya basladım 14 gun falan kullandım. Artık hangısı uygulamamdan tuttu bılmyorm Rabbım kucagıma da almayı nasıp eder ınsallah darısı basınıza aminnnnn.

Maşallah canım allah hayırlısı ile kucağına almayı nasıp etsin....darısı bize
Ben yaklaşık 2 yıldır evliyim amh düşük ve miyim kist var ondan olmuyor sanırım soğan kürü yapıyorum şimdi

Ey

Amin canım sagol inşallah darısı basınıza bende de enfeksıyon vardı ya ıyı dusununce gecıyor gercekten tedavıden korkmamak ümidini yitirme Allah nasip eder sanada canım benımmm

Hormonlarınızdan emin değilseniz yapmayın kesinlikle, prolaktin hormonunu çok yükseltiyor, kendimden biliyorum. Emzirmeyi bıraktıktan çok çok sonra sütüm tamamen kesildiği bir zaman sadece 6 gün yaptım ve sonuç, memeden süt gelmeye başladı Regl olmayı bekliyorum gidip tahlil vermek için. Birçok kişiye eminim ki faydası olmuştur ancak emin olmadan başlamayın bence böyle kürlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…