İncir kürü

Sizin pcos yok ise maaşallah süper bir deger.

Senin yerinde olsam doktoruma sorarım.
Bu kadar iyi bir değer yumurtalar da kaliteli ise gerek var mı?

Sizin zaten değeriniz iyi oldugu icin yapmanızda sorun yok.
16 aydır gebelik elde edemedim yaşım da 38 olduğu için bir şeyler yapma gereği duyuyorum. Dr sadece folik asit verdi yumurta takip edip aşılama yaparız dedi ama işte insan doğal yollardan olsun istiyor ..

16 aydır gebelik elde edemedim yaşım da 38 olduğu için bir şeyler yapma gereği duyuyorum. Dr sadece folik asit verdi yumurta takip edip aşılama yaparız dedi ama işte insan doğal yollardan olsun istiyor ..
Vallahi 38 yaş ve değeriniz muhteşem.
Ben 1 amh değeri ile 37 yaşımda oğlumu 38 yaşımda kızımı doğurdum.

(Yumurtanızın kalitesi önemli aslında.
Yumurta kalitesini a c d e b12 folik asit dhea hormonu ile arttırabilirsiniz.
Hareketli olmanız gerekiyor günde 1 saat yürüyüş yapın, tavuk asla yemeyin ben 3 sene tavuk yemedim, kan şekerini birden zıplatacak yiyeceklerden uzak durun.)

Doktorun ultrason da kalitesini anlar zaten.

İncir kürünü doktoruna sor uygula.
Testere disli aslan pencesi de cok yararlı ben doktoruma sorarak kullandım sende sor mutlaka.

Hayıt otunu asla yapma östrojeni taklit ediyor. Doktorum devamli kullanan hastasının meme kanser oldugunu söyledi.

Anladım ben zaten yapmadım o kuru sadece merak ettim ben 2-3 güne bir 1 tane incir yiyorum sadece ama kür filan değil. Size bu bilgiyi kim verdi ben ilk kez duyuyorum burda yumurtası görünmeyip incir kuru ile hamile kalan bile duydum 1-2 yumurtası olup incir kürü ile hamile kalan. Hatta aylar önce bir bayan bana incir ile fsh 60 amh 003 iken doğal yolla hamile kaldığını söylemişti ilk kez sizden duydun böyle bişey kimseden duymamıştım.

Benim az yumurtam amh 003 bu ay 1 yumurta kist olmuş 1 yumurtada kist olmak üzere dedi doktor geçen ayda tek yumurta vardı ignelerle bir yumurta daha gözüküp gelişmemişti tedavimi iptal ettiler bu ay da kist yüzünden yumurta toplamaya gidemedim. Cuma günü operasyon olmam lazımmis ve prp yapacak doktor hiç istemesemde kistlerin içini boşaltacak doğum kontrol hapı kullanamıyorum ben çünkü adetle de atılacak gibi durmuyor dedi. Kan pıhtılaşması genetik riski çıktığı için doğum kontrol hapı da veremiyormus hormon ilacı. Eğer bunlar kist olmasa belki toplamaya gidebilirmistik ama olmadı her ay bi aksilik çıkıyor marttan beri ve her ay benim aleyhime işliyor geçen ay 38.000 tl çöp oldu bu ay 5050 tl bugün verdim 26 000 tl yumurta boşaltma ve prp için istediler. 70.000 çöp oldu 2 ayda ortada 1 defa yumurta toplama olmadı çok üzgünüm

Çok teşekkürler vakit ayırıp uzun uzun açıkladınız hakkınızı helal edin, yavrularınıza Allah uzun ömür versin. Kime sorsam sorun yok olur diyorlar e yaş geçti her ay bana kayıp gibi geliyor . O sebeple bu ayı da dediklerinize ve aklıma yazdığım bir kaç şeye dikkat edip olmazsa femaraya başlayacağım. O da işte hormon ilacı aklımı karıştırıyor ama tercih yapmak zorundayım …

Yumurtanın kalitesini arttırmanız gerekiyor olabilir.
Cunku degerin cok iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…