Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar İnce Telli ve Yağlı Saç, Yıpranmış Saç mıdır?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

zeynep8507

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2016
37
18
38
Arkadaşlar saçlarımı çok sık yıkayan biriyim 2 ya da maksimum 3 günde bir yıkıyorum. Saçlarım çok çabuk yağlanıyor. Ayrıca çok çok ince telli saçlarım var. Bu ince telli saçlar yıpranmış saç anlamına gelir mi?

Bir de saç tellerimin kalınlaşması mümkün mü?

Hayır canım saçının yapısı ince tellidir bu yipranmislik değildir yağlı olmasi da iyi aslında benimki de çok kuru mesela şampuanına dikkat et .siyah boya saçı kalınlaştıriyor besliyor.

Ayni dertten muzdaribim, saçin ince telli ve yagli olmasi sanirim kader. Bunca yildir degismedigine çabaladigim halde degistiremedigime gore anladim ki dogustan. Ben de oyle düsünerek siyaha boyadim ve simdi kurtulmaya calisiyorum boyadan cunku siyah boya sac kremsiz taranmiyor e zaten yagli bu kafa bir de krem kullaninca bilenler bilir sönük, yapisik ve yagdan tel tel duruyor hem de gunun ortasindayken daha. Vel hasil boya dusunucekseniz kahve tonlarini tercih edin o keçelesmiyor siyah boya gibi. Ben boyle deneyimledim.

Nilay Hanımcım peki saç tellerinin kalınlaşması gibi bir durum mümkün mü. Ayrıca saçlarımda boya yok ve düşünmüyorum.

X