Gebeliğe Hazırlık Ince cizgi halindeki ovulasyon testlerim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sehryagz

Yağız ım ♡
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2010
52
25
Tecrübeli arkadaslarim bana yardimci olurmusunuz? Pkolu yum Sat 15 ekim adetimin 9.gununden bu yana ovulasyon testi yapiyorum surekli ince cizgi halinde cikiyor testlerim bir türlü anlam veremedim.resimlerini ekliyorum yorum yaparmisinz?
20181029_203048-646x975.jpg
20181029_203112_crop_612x976.jpg

Canim bana 13.gun pik yapmis gibi geldi. En son teste cok damlattin o yuzden mi karartili ony bilmiyorum cok damla hatali cikartiyo 3 damla yeterli genelde.
14.gun 17.45 olan catlamis gibi geldi ama...
Suan hala yapiyor musun test onlari da gondersene yapiyorsan

15. Gun koyuluk varsa hala pik olmamis da olabilir cok yakin cizgileri birbirine bakiyorum ayirt edemiyorum pek. Benim cogu zaman cizgisi belli bile olmaz bu kadar

Bence daha pik yapmamış PCo olduğu için koyulmuş ama net koyu gelmedi benim de böyle çıkardı pik yaptı sanırdım

Bunu 10 dk once yaptim 4 damla damlatiyorum hep aslinda 13 gun oglen 1.45 de yaptigim cizgi hemen kirmizi cikti ama ince cizgi halinde cikti. Hep ince cizgi halinde cikiyor anlayamadim
20181030_103840-864x1152.jpg

Bunu 10 dk once yaptim 4 damla damlatiyorum hep aslinda 13 gun oglen 1.45 de yaptigim cizgi hemen kirmizi cikti ama ince cizgi halinde cikti. Hep ince cizgi halinde cikiyor anlayamadimEki Görüntüle 2201666

Merhaba canim bende pkoluyum benimde böyle çıkıyor ovulasyon testlerim. (Gerçi seninki biraz daha koyu gibi) lh seviyesinden dolayı böyle oluyor. Sanırım bizim en koyu anı bulmamız gerekecek.

Merhaba canim bende pkoluyum benimde böyle çıkıyor ovulasyon testlerim. (Gerçi seninki biraz daha koyu gibi) lh seviyesinden dolayı böyle oluyor. Sanırım bizim en koyu anı bulmamız gerekecek.
Evet canim haklisin bugun 16.gun hala devam ediyorum bakalım ne zaman cikacak

Tecrübeli arkadaslarim bana yardimci olurmusunuz? Pkolu yum Sat 15 ekim adetimin 9.gununden bu yana ovulasyon testi yapiyorum surekli ince cizgi halinde cikiyor testlerim bir türlü anlam veremedim.resimlerini ekliyorum yorum yaparmisinz? Eki Görüntüle 2201564 Eki Görüntüle 2201565

çok değerli arkadaşım pco lu isen bu testlerle kafayı yersin yapma bırak bence bende yaptım . maşallah LH kafasına göre pik yaptı gitti yaptı gitti. en sonunda bıraktım.

çok değerli arkadaşım pco lu isen bu testlerle kafayı yersin yapma bırak bence bende yaptım . maşallah LH kafasına göre pik yaptı gitti yaptı gitti. en sonunda bıraktım.

Çok haklisiniz ama bende pkoyum ve meraktan yapıp duruyorum şu testlerden. Her seferinde acaba bugün mü bugün mü diyorum.

Nasıl vazgecicem bilmiyorum bir an önce hamile kalmak istiyorum

Pkoluyum malesef ve dediginiz gibi insanin sabrini deniyor resmen birgun baska diger gun baska çıkıyor sonuc

Çok haklisiniz ama bende pkoyum ve meraktan yapıp duruyorum şu testlerden. Her seferinde acaba bugün mü bugün mü diyorum.

Nasıl vazgecicem bilmiyorum bir an önce hamile kalmak istiyorum
Insallah tez zamanda sizde hamile kalirsiniz ben ogluma hic ummadigim anda kalmistim simdi ikinciyi istiyoruz insallah yine nasip eder Allah

X