inanamıyorumm çift çizgiiiiii

yagmur38

Guru
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
388
97
35
arkadaşlar nasıl anlatayım bilmiyorum inanın şuan şoktayım test yaptım ve iki çizgi çıktı eskiden sizin hamilelik haberlerinizi okurken şimdi bende hamileyim kan testi yaptırıcam hemen ama eşim ille yarın yaptır beraber gidelim dedi o yüzden yarına kadar beklicem ama nasıl bekliceksem bilmiyorum ama şuan öyle karmaşık duygular yaşıyorumki oysa bizde düşünmüyoduk bir sürü borcumuz vardı onlar bitince yapıcaktık ama yüce Yarabbim ol diyince oluyo işte ve en çok merak ettiğiniz şeyleri sölüm ilk belirtilerim

göğüslerim acayip hassaslaştı
sık sık idrara çıkma isteği
kabızlık
bel ağrısı
akıntı
ve tabi en önemlisi adetimin 4 gün gecikmesi

yüce Allahım herkezin kucağını en hayırlılarıyla doldursun Allahım olmanyanlarada versin en hayırlılarıyla Yüce Rabbim herkeze yaşatsın iyiki varsınız :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

hayırlı olsun canım rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.borçlara gelince tatlım bebeğin rızkı ile gelir bunu hiç aklından cıkarma.inan bana durumunuz gün gectikçe düzelecek bebeğin sayesinde.

hayırlı olsun canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah

hayırlısı olsun cnm sağlıkla kucağına alırsın inşallah darısı başımızaaa..

çok saolun arkadaşlar çok teşekkür ederim inşallah bütün olmayanlara versin rabbim

Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah darısı bizlere olsun :Saruboceq:

Canım hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah, darısı başımıza :Saruboceq:

hayırlısı olsun bitanem gelen nasibiyle gelir dert etme sakın bak ne güzel süpriz ymurtan gelmiş:)

canım tebrik ederim, hayırlı zamanı bu zamanmış demek ki, bunu biz bilemeyiz ki, herşey gönlünce olsun.. belki borçların bitince bebişin olmayacaktı, o nedenle gönlünü ferah tut sen, Allahtan gelene şükür, çifte bayram yapacaksın ne güzel...........

Merhabalar ismim zülal buraya yeni katıldım daha tam olarak çözemedim :) yardımcı olurmusunuz ??

cnm merhaba öncelikle hamile olanlara hayırlı olsun diyorum isteyenlerede benim gibi allah biran önce hayırlı haberler nasip etsin diyorumm

benimde 12 gün var göğüslerim,belim,karnım çok ağrıyor ama ümitlenmek istemiyorum herzamanki gibi hüsran olacak diye korkuyorum ((