inanamıyorumm çift çizgiiiiii

merhaba arkadaşlar.öncelikle yağmurcum seni tebrik ediyorum allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah.bana gelince bende yaklaşık bir buçuk yıllık evliyim ve bebiş istiyorum ama malesef tık yok.bu ay çatlatma iğnesi oldum ve regl 6 gün var.günler hiç geçmiyor sanki.bi an önce test yapmak istiyorum ama regl 6 gün var sonuç doğuru çıkarmı acaba arkadaşlar.bilgilendirirseniz sevinirim

merhaba arkadaşlar.öncelikle yağmurcum seni tebrik ediyorum allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah.bana gelince bende yaklaşık bir buçuk yıllık evliyim ve bebiş istiyorum ama malesef tık yok.bu ay çatlatma iğnesi oldum ve regl 6 gün var.günler hiç geçmiyor sanki.bi an önce test yapmak istiyorum ama regl 6 gün var sonuç doğuru çıkarmı acaba arkadaşlar.bilgilendirirseniz sevinirim

meraba canım inşallah çıkar ama zor ihtimal yinede günün geçmesini beklemelisin bende iğne tedavisi görüyorum 5 tane yumurtadan 1 tanesi sağlıklı dedi doktor ve çalışmalar başladı:kedi: benimde adetime 15 gün var senin yinede azmiş allah inşallah gönlüne göre hayırlısını versin

amin canım inşallah en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz.hakkımızda herşeyin hayırlısı.aslında ben bugün dayanamayıp idrar testi yaptım ve tek çizgi sanıp çöpe attım.başka arkadaşların yazışmalarını okudum ve orda benim gibi çöpe atıpta tekrar baktığında çok silik halde ikinci çizginin belirdiğini ve daha sonrada hamiş olduğunu öğrenmiş bende bi umut baktım.nasıl desem çok çok dikkatli bakıldığında ikinci çizgininde olduğunu gördüm ama emin değilim öyle çok umutlandım ki... iğneden bu yana bel ağrım kasık ağrım ve sanki başım dönüyormuş gibi hissediyorum ne bileyim canımya umut dünyası işte...

teşekkürler yulyannacım amin. regl daha varmış canım bence en sağlıklısı beklemek olacak senin için biliyorum aslında eminim çok zordur beklemek ama sabret eminim olacaktır Allah gönlüne göre versin inşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun dualarım seninle

çok teşekkür ediyorum canım.beklicem ama nasıl bekleyip sabredeceğim bilemiyorum normalde çok sabırsız bir insanım bir de konu bebiş olunca benim için dahada dayanılmaz oluyor.rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

çok teşekkür ediyorum canım.beklicem ama nasıl bekleyip sabredeceğim bilemiyorum normalde çok sabırsız bir insanım bir de konu bebiş olunca benim için dahada dayanılmaz oluyor.rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

ayy canım yaa çok saçma gelebilir sorum ama beni anlicağını umuyorum çünkü sende bi çoğumuzun kaderini paylaşmıssın zamanında bende hamile haberleri aldığımda sanki kendim hamiş kalmış gibi çok seviniyorum ve bi gün bu haberi burda sizlerle paylaşıcağım günü iple çekiyorum içimdeki bebek özlemini anlatmam çok yersiz olur burda çünkü bi çok anne adayı benimle aynı duyguları paylaşıyo
bu yüzden hangi tarihlerde hamile kalmış olabilirsin bi fikrin varmı

hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum canım her ay olduğu gibi bu ayda ümitleniyorum.ben bu ay çatlatma iğnesi oldum aralığın 8 de 9 10 11 yumurtlama günlerimdi tabi eğer yumurtam çatladıysa .iğneden bu yana kasıklarım ve belim ağrıyor birde sanki başım dönüyor yada psikolojikman bana öyle geliyor.hamile kaldıysam bu 3 gün içinde olabilir diye düşünüyorum.dediğim gibi ümit dünyası .inşallah en kısa zamanda bizlerde annelik duygusunu yaşarız canım