İnanamiyorum hamileyim

ZeHrAcIk

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2007
92
0
arkadaslar bi düsükten sonra 6ay beklemeden sonra sonunda yine hamileyim ve coookk mutluyum bu sefer düsük olmamasi icin elimden geleni yapiyorum benim icin dua edin ins busefer bebisimi sag salim dünyaya getiririm allah her isteyene versin olmayinca aci olunca cok harika bi duygu
mutlulugumu sizlerle paylasmak istedim :asigim: :teytey:

tebrik ederim hayırlı olsun
amin allah sanada sağlıklı hayırlı bir evlat versin

canım allah tamamına erdirsin canım sag salim bebeğine kavusursun insallah

tebrik ederim canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
bebeğin sana da eşine de hayırlı olsun darısı diğer isteyen kardeşlerimin başına a.s.

zehracım tebrık edrım hayrlı ugurlıu polsun ınsallah allah kucagınada almayoı nasıp etsın senı hazıran anne adayalrı sayfasına beklyruz ozamn buyur gel canm

canım gözün aydın tebrik ederim umarım herşey istediğin gibi olur hayırlı hamilelikler

hayırlı olsun arkadaşım inş bi sorun çıkarmaz yigenimiz bunda kucagına alırsın inş.

ayy canım Allah tamamını erdırsın saglıkla kucagına almak nasip etsın inşallah... bende düşük yaptım ve tekrar hamiş olmak için can atıyorum, inşallah Allah bırdaha hıc bırımıze bu acıyı yasatmadan bebıslerımızı kucagımıza almak nasip eder..............

tebriklerrrrrr hihoyyyt Allah kucağına almayı nasip etsin Şeniz

canım allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin darısı başımıza inşallah

Tebrikler canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

canım tebrik ederim...ne mutlu sana.. rabbim hayırlısıyla kucaklamayıda nasib eder inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…