inanamıyorum bende hamileyim

efil06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
329
1
41
arkadaşlar 2 yıllık evlıyım gebe kalamıyordum doktora gittim ve çözümün tüp bebek oldugunu söylediler bende umutlarım tükenmiş çaresiz bı şekilde bekliyordum kiiiiiii bugün hamile oldugumu ögrendim çok mutluyum bunuda sizinle paylaşmak istedim Allah olmayan herkese nasip etsin:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

tebrik ederim canım
sağlıkla kucağına alırsın insallah

hayırlı olsun güzel bi hamilelik için geciririrsin umarım
Allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin inşallah
bu arada 2009 eylül annesi olcan yani bende 2008 eylül annesiyim oradada görüsürüz

canım gözün aydın dılerım bebegını saglıcakla kucagın alır dogumunuda boyle mutlu bı sekılde bızlerle paylasırsın hayırlı bı gebelık donemı dılerım

Tebrik ederim canıma.s. Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

tebrık ederım allah saglıkla kucagınza almayıda nasip etsin kaydirigubbakcemile5

tebrikler allah kucağınada alamayı nasip etsin kolay bi hamilelik geçirirsin inşallah

tebrık ederım canım allah tamamını erdırsın.bende 4 haftalık hamileyim eylul 2009 annelerındeyım sende katıl aramıza hosgeldın...

tebrik ederim Allahım tamamına erdirsin inşallah..:Saruboceq:

tebrikler Allah tamamına erdirsin bizim gibi bebek isteyenlere de dua et bize de nasip olur inş

canım tebrikler.rabbim tamamına erdirsin inşallah.sağlıcakla kucağına al bebişini.

allah doğumunuda nasip etsin inş kucağına sağlıcakla alırsın canım çok sevindim normal doğal yollardan hamile kalmana allah bizlerede nasip eder inş.

gözün aydın hayırlı olsun sağlıklı bi şekilde kucağında büyütmek dileğiyle.....(BENDE 8HAFTALIK HAMİŞİM)((((

Bulantılarım var yakın zaman içerisinde seninde baslar o haber mutluluğundan sonra sırayla herşey oluyo hayırlısı olsun sağlıklı olsun allahın izniylede:)))))

tebrık ederım canım Allah tamamını erdırsına.s.

hepinize çok teşekkr ederim allah sizlerden razı olsun çok heycanlıyım çok korkuyorum umarım herşey ii olur

hayırlısı olsun tebrikler arkadaşım darısı başımıza. sormak istediğim birşey var doktorun neden tüp bebek demişti sorun mu vardı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…