inanamıyorum bende hamileyim

s.a gözünüz aydın rabbim hayırlı bir şekilde doğmasını nasip etsin.bol bol elma ve hurma ye.elma çocuğun güze olmasına,hurmada kolay doğum yapmana vesile olacaktr inş.darısı benim gibi bebek sahibi olmayı arzu edenlere.

Tebriklerr.Allah saglıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahha.s.

günaydın arkadaşlar allahım çok sevindim sizin adınıza YA dilerim allahım sağlıklı uzun ömürlü analı babalı büyütmek nasip eder hadi bakalım hamileler şimdide bize dua edin hamilelerin duaları kabul olur allahım inşallah bu ay hamile kalmak isteyen herkesin yüzünü gülürsün benimde adetime 2gün kaldı dua edin olmim

teşekkür ederim canım. evet sorun vardı ben gittim doktora bi sorun çıkmadı ama eşimde sperm sayısı yok denecek kadar az çıkmıştı.çok ağladım zordu benim için eşimde çok üzülmüştü.duyduğunda tansiyonu düşmüş burnu falan kanamış.doktor hiç uğraşmayın biran önce tüp bebek dedi.kabullenmiştim artık.ama rabbimiin mucizesiiiii darısı tüm isteyenlerin başına.şimdi çok mutluyum rüya gibi.ama çokda korkuyorum bişi olcak diyee

Bulantılarım var yakın zaman içerisinde seninde baslar o haber mutluluğundan sonra sırayla herşey oluyo hayırlısı olsun sağlıklı olsun allahın izniylede:)))))

inşlh canıım yya bugün başladı bulantım hissetm içimde.çok güzel bişi.doğum eylülde seninde dimi

inşallah kucağınada alır misler gibi koklarsın arkadaşım tekrar tebrik ederim. her zaman allahın mucizelerine inanmak yeter. allah olmayan herkese versin inşallah

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

:emir_bebek:arkadaşlar 2 yıllık evlıyım gebe kalamıyordum doktora gittim ve çözümün tüp bebek oldugunu söylediler bende umutlarım tükenmiş çaresiz bı şekilde bekliyordum kiiiiiii bugün hamile oldugumu ögrendim çok mutluyum bunuda sizinle paylaşmak istedim Allah olmayan herkese nasip etsin:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

yaaaaaa :) aynı gün ögrenmişiz hamiş oldugumuzu bende 1.5 senedir bekliyodum ama yeni yılda ögrenmek nasip oldu.rabbim cümle isteyenlere nasip etsin.darısı kucagımıza almaya canım.:emir_bebek:

X