İnadina sohbet inadina makara

Gerek yoktu yani. Kafamiza silah dayamıyorlar her topiğe gir yorum yap diye. Birde ciddiye almışlar baya bende çok güldüm bugün okurken
Evet ya. O kadar da uyardim begenmiyosaniz gidin diye. Bi ara cevap yetistiremeyince bana benim lafimla gelmeye basladirlar. Hayir bi de beyinlet kit anlamiyolar. Bana diyo ki sen bu topigi acarken soylediklerine guluyosun da ben sana kayninda gozun var deyince niye komik olmuyomus dedi. Ben de dedin ki espri var hakaret var. Senin soylediginin nesi komikti falan yazdim. Diyo ki ciddi soyledim zaten ama senin beynin almiyo. Yahu beyinsiz ben de onu diyorum zaten sen vana hakaret ediyosun bi de niye gulmuyosun diyosun. Ben sana sebebini soyleyince zaten komik degildi ciddiydim diyosun. Ben sana onu soyledim zaten ama beyin kapasiten yetmedigi icin anlamazsin tabii. Gece gece ugrastirdilar insani

Bihtersuuuu işin gücün riv riv sen ne ara ev işi yemek yapıyorsun sen bu adamları nasıl elinde tutuyorsun? Yoksammm kul köle olmuyor musun irkeğine
Sekerim fakirler anlamaz cok zenginiz biz yalimiz var hizmetcilerkm usaklarim var. Tuvalete bile gitmiyorum sonda takiyolar dhfhhfhd

Heryerdeler durduramıyoruz valla haklısın.

Hahahah evet ya. Neyse ablasi kizma. Beyinlerini gelistirememisler iste cahillik naparsin

İclerinden biri bana ozelden mesaj atmis noldu cicim konun kapanmis cok uzuldum diye. Dedim biz her yerdeyiz gel yeni konu actim beraber cok egleniriz korktu tabi bu sayfaya gelemiyo klavye artistii

Acaba diyorum başka bir konudan mı taktı sana yoksa bir insan bu kadar neden ciddiye alırki anlamadım.
Yok kiz ilk defa goruyorum onu burda. Benim kimseyle derdim yok ki. Hatta mesaj atiyolar benim konumu da inceler misin yorumlarin cok yerinde senin fikirlerini merak ediyorum diye. Yani oyle insanlar var. Elimden geldigince herkese yardim etmeye calisirim. Sadece o topik yuzunden takti bana. En son bana aboo senin cenen ne cok cikiyo oyle dedi bas edemedi benle. Bisey diyemedi tamam tartisma bitsin diye yusuflamaya basladi. Zamaninda iyi koymusuz demek

Banlatcam sizi diyip durdu yazikk kiyamam banlatamamista hayirli olsun yeni topikcimiz
Bana mesaj atmis topigin kapanmis uzuldum diye. Dedim yenisine gel cok eglenicez. Korktun mu oraya gelemedin bana burdan yaziyosun dedim. Yeni topigini soyle gelim orayi da costuriyim dedi. Heycanla bekliyorum gelmesini

Canım o özel msjıda kible sanki o kapattırmış gibi bu ne havalar.
Banada özel msj atmışta ciddiye almadım sokak ağzıyla konuşan birini ciddiye hiç almam zaten okuyorsan zahmet etme cicim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…