İnadina sohbet inadina makara

ben ozrumu diledm bu hakaret snra oldu mesaj attim gormemeniz normal hakaret edilecek bana ozrumden snra ne yapim susim mı. ben dusuneblrdm aman banane tanmyrm etmiyorm niye ozur dileym die ama canm skldi cidden ozur diledm rahatladm ama goryorumki hata etmisim

simdi ben tam anlamiyla anlayamadim arkadasim. diger konuyu sabote etmissiniz, ben sonradan gördüm. biz kendi kendimize konusup egleniyorduk, gelip cik cik cik bidi vidi ortaligi karistirip gitmissiniz. o konuda kapandi zaten.
simdi ayni seyi burda sikayet edermis gibi neden yapiyorsunuz? neden moral bozuyorsunuz. kimse sizi buraya davet etmedi diye düsünüyorum. kimse burda fikrinizi beyan etmenizi istemedi.
eger konu sahibi size özelden hakaret ettiyse BILE burda onu sikayet etmek neyin kafasidir.
lütfen eger bir sorununuz, hazmedemediginiz bir durum varsa yönetime bildirin onlar gerekeni yaparlar zaten.

Tamam, özür dilemek zaten eziklik değil aksine erdemdir. Siz hangi mesajı hakaret olarak düşündünüz acaba?

bildirecem hakkimda konusulmus susamam heralde arkadasm. ozur diledm hata ettim die ciddi anlamda hatalydm zaten ama burda ozur diledktn snra ustune hakaret yenmsm hicte dogru degl dogruya dogru konusun savunma yapmadan hak verirsnz borazda olsa belki

Tamam, özür dilemek zaten eziklik değil aksine erdemdir. Siz hangi mesajı hakaret olarak düşündünüz acaba?
eziklik olarak dusunsem burda o kadr kisi icinde ozur diledm demezdm. orda yazilanin hepsini lkudum pattes arkadasmz dedi iki densz yuzunden kapandi burya actm konuyu oku oku diger yazismalari gulersn daha bunlar gbi cok ama ozrumden snra yaplms hocte dogru bi davrans degil. ben dile getirdm sadce ortami kzstrmak dgl niyetm iyi sohbetler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…