implatasyondan hemen sonra test çıkar mı??

K

kucukkedicik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kucukkedicik
merhaba kızlar,

benim 31 inde regl olmam gerekiyordu ama dün gece başlayan kahverengimsi çok açık bir lekelenme var. gece az bişey vardı sabaha kadar bişey olmamış, sabah biraz daha bu şekilde lekelenme oldu.

ama benim reglim hiç şaşmaz ve hiç bu şekilde kahverengimsi olmazdı.

mantar enfeksiyonu yüzünden geçen hafta vajinal tablet kullandım 2 tane.

acaba onunla mı ilgili yoksa gebelik belirtisi olabilir mi bu?

eğer implatasyon kanaması ise idrar testinde hemen çıkar mı?

ya çok istiyorum bebiş.. inşallah öyledir.

gece çok ilginç, hep rüya görürken uyandım, sürekli biri bana fısıldıyordu hamilesin hamilesin... ama sürekli senağlama

eşime gidelim kan testi yaptıralım da diyemiyorum. bu aralar çok bahsediyorum ama gebe kalmak istediğimden vs.. şimdi sen çok taktın diyecek.

nolur bir fikir verinnn kızlar

kullandığın mantar ilacı yüzünden de olmuş olabilir..adet te olabilir..bebişse allah korusun düşük belirtiside olabilir..eşini bekleme bi kan testi yaptır derim..

merhaba canann, sağol yardımın için. lekelenme kesildi, acaba neydi bu? anlamadım ki. ama kesinlikle adet öncesi bi şey değil bu.

ya dediğin gibi mantar ilacından oldu ya da bebiş :)

lekelenme tekrar başlarsa bi doktoruma gidicem.

ınsallah bebıstır canım bence test ıcın bıraz bekle ıdrar testınde cıkmayabılır baktın adet olmazsın mecburen kan testı yaptırırsın

ınsallah bebıstır canım bence test ıcın bıraz bekle ıdrar testınde cıkmayabılır baktın adet olmazsın mecburen kan testı yaptırırsın

kızlar dayanamadım ve idrar testi yaptım eczaneden alıp ama negatif. hemen çıkmayabilir biliyorum ama belki de değildir ya.. ben ümitleniyorum ama yine hamiş olamıycam gibi geliyo.

lekenleme bitti, bakalım yarında olmazsa kan test testi yapıcam garanti olsun.

beklemek ne kadar zor.

bir arkadaşım da korkuttu lekelenme erken düşük belirtisi de olabilir falan die..

bakalım hayırlısı artık düşünmek istemiyorum bu 2 gün.:1no2:

oyle dusunme her soylenenede kulak asma doktoruna gıt ve onu dınle canım bence yaa ben deeyıpte umıt vermek ıstemıyorum ama soyluyorum kızlara ben uc haftalık hamıleyken negatıff cıktı testım ve adetım bırbucuk aydır olmadıgım halde polıkıstıkten dolayı kan testı yaptırın en guvenılırı o bence

canım biz bebiiş istediğimiz için sürekli bu tarz şeyler başımıza geldiğinde mutlaka bebişe bağlıoruz ama öle olmuor malesef...
ben artık oluruna bıraktım evet onu çok istiorum allahım inşş aratmadan verir ama oluruna bıraktım artıkk

kızlar dün kanama olarak devam etti.. ama çok feci sancılar çekiyorum. dün gece hiç uyuyamadım, ütü koydum olmadı, ağrı kesici içtim olmadı en son kötü olduğunu biliyoırum ama sıcak duşa girdim onun sayesinde 1 saat kadar uyumuşum.

benim 3 aydır bu şekilde korunmadığımızdan beri yani..

ve hep parçalı kanamam oluyor. çok şiddetli ağrılar çekiyorum.

:1no2: o kadar inandırmıştım ki kendimi kahverengi leke gelince.. çünkü hiç böyle olmazdı...

miyomum var ama bu kadar kanama ondan mı acaba.. günde 2-3 pedle geçiren ben en az 5 ped değiştirir oldum. smear testimde az bişey enfeksiyon çıkmıştı. reglim bitsin doktor kontrolüne gidicem tekrar.

gelecek ay belirti de olsa kimseye söylemiycem, kendime bile, umutlanmak o kadar kötü bişey ki.

sıkma canını tatlım daha 3 ay olmuş olur merak eme bebek yapmak kolay değil aslında .....olur elbet allahın izniyle...

sıkma canını tatlım daha 3 ay olmuş olur merak eme bebek yapmak kolay değil aslında .....olur elbet allahın izniyle...

sağol canım dediğin doğru kolay değil.. belki de enfeksiyon yüzünden bu ağrılar falan akıntı da ondan olabilirdi, ben hemen ümitlendim işte.. bi de regl e yakın olunca hemen aklıma gebelik olasılığı geldi.

artık bu ay da enfeksiyon için tedavi olucam korunuruz heralde, ilaçlar yüzünden. artık diğer aya kısmet senağlama

X