Implantasyon kanama? DİKKAT FOTOĞRAF EKLİ OLACAKTIR KANDAN TIKSININ LÜTFEN BAKMASIN

napayım canım, 1 buçuk senedir, üzül üzül nereye kadar. ben elimden geleni yapıyorum. Allah hayırlısını versin
Canım benim güçlü olmak zorundayız . Bende neredeyse 4 yıldır bekliyorum ama demekki Rabbim nasip etmemiş henüz . Her ay bi umut deyip başlıyoruz . Dua edelim inşallah

Canım benim güçlü olmak zorundayız . Bende neredeyse 4 yıldır bekliyorum ama demekki Rabbim nasip etmemiş henüz . Her ay bi umut deyip başlıyoruz . Dua edelim inşallah
Evet ve burada hamile olduğunu öğrendiğimiz arkadaşları gördükçe içim kıpır kıpır oluyor, kendimmiş gibi seviniyorum Allah isteyen herkese hayırlı evlat versin

Evet ve burada hamile olduğunu öğrendiğimiz arkadaşları gördükçe içim kıpır kıpır oluyor, kendimmiş gibi seviniyorum Allah isteyen herkese hayırlı evlat versin
Amin canım. Ben testlerdeki silik çizgiyi bile görünce çok mutlu oluyorum . Sanki ben hamileymişm gibi seviniyorum . Ne güzel . Demekki kötülük yokki içimizde başkasının mutluluğunu paylaşabiliyorz

Amin canım. Ben testlerdeki silik çizgiyi bile görünce çok mutlu oluyorum . Sanki ben hamileymişm gibi seviniyorum . Ne güzel . Demekki kötülük yokki içimizde başkasının mutluluğunu paylaşabiliyorz
Aynen öyle canım, bugüne kadar kaç arkadaşımın bebek mevlidine gittiysem hep sevinerek, mutlulukla gittim. Burdan da diyorum, Allah kimseyi evlat hasretiyle sınamasın, isteyen herkese en yakın zamanda nasip etsin

Bende sanırım adet olacam hafif yoğunlaşma var ama hala çok açık kahve ve bugün erken test yaptim negatif çıktı kanama bir ilkti benim için... Belkide başka bir problem var

Inofolic acid ne ise yarıyor peki?
Canım yumurtalıkların gelişmesine yardımcıymış. Ben forumdaki birçok topikte okudum, almaya karar verdim ve aldım. Pco sorunu olanlara veriyorlarmış aslında ama hiçbir sorunu olmayan kadınlar da kullandığında ilk ayında hamile kalan var. Adetin 5. Günü başlayacağım. Genelde öyle kullanmışlar

Yok bacım ben anında çift çizgiyi görmeden inanmam artık geçen ay bende de 1 saat sonra böyle çizgi çıktı ama gebelik yoktu

Eklentiler

• 20200331_114143.jpg
    136 KB · Görüntüleme: 496
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…