imdat oğlum koynumdan başka biryerde uyumuyor

bahar_kadxixr

Nirvana
Kayıtlı Üye
15 Mart 2008
282
149
arkadaşlar ne yapıcam ben bilmiyorum 39 günlüğüz 5 gün öncesine kadar yavrum kurulu saat gibiydi çok düzenliydi uykuları artık yatağında değil koynumda uyuyor ne yapıcam bilmiyorum yardım edin uyku ne bilmiyorum artık

cnm benim 40çıkınca huyu değişir derler doğru galiba biizmkinde de farklılıklar olmaya başladı.uyuduğu saatte uyumuyor,uyumama süresini uzatıyor vs..seninki de böle oldu demek ki :)

sizinkide mi benimkide 1 haftadır omzumda uyuyo inş bu huyunu değiştirir yoksa kızım biraz daha kilo alırsa omzum dayanmaz şuanda bile uyudumu iyice dalsın die yarım saat bekliorum ama omzum çok agrıyo allahtan kızım küçük dogdu benim için tek avantajı bu oldu :)

valla nihancım dediklerin doğru. bizim kızda kırkına girdi huy değiştirdi. biz 40ını hastaneye giderek uçurduk.sürekli ya ağlıyor ya uyuyor.ama bugün çok şükür iyiydi kızım :nazar: maşallah diyimde nazar değmesin.benim kızımda başta benim yanımda yatıyordu alışmıştı kokuma. ama sonra sonra beşiğine alıştırdım.yoksa kocadan olacaktık :))) bir iki gün sıkıntı çekersin canım ama sen de yatağında yatmaya alıştır. öbür türlü devamlı sıkıntı çekmekten iyidir.

yandın canım
sana kolay gelsin
bende kızımı almıştım vakti zamanında yaklaşık 3. sınıfa gidene kadar çıkmadı.
adam koltuk tepelerinde kaldı.
şimdi kız 7.sınıfta evlendiğinde sen kocanla arana girip yatacağım diyorum

merhaba arkadaşım benim bebeğimde bugün 19 günlük oldu hep omzumda uyuyor yatağına indirir indirmez ağlıyor yanımda uyumayıda seviyor ,,,,bebekler anne karnındaki günlerini unutamadıklarından ve anne kokusunu amniyon kesesine benzetirlermiş sebebi bu olsa gerek ama yinede yatağına alıştır allah korusun yanında yatırmak tehlikeli olabilir,,,,,

valla nihancım dediklerin doğru. bizim kızda kırkına girdi huy değiştirdi. biz 40ını hastaneye giderek uçurduk.sürekli ya ağlıyor ya uyuyor.ama bugün çok şükür iyiydi kızım :nazar: maşallah diyimde nazar değmesin.benim kızımda başta benim yanımda yatıyordu alışmıştı kokuma. ama sonra sonra beşiğine alıştırdım.yoksa kocadan olacaktık :))) bir iki gün sıkıntı çekersin canım ama sen de yatağında yatmaya alıştır. öbür türlü devamlı sıkıntı çekmekten iyidir.

ay havva sen çok yaşa emi valla bu bebişler aramıza giriyo ben alışmışım eşime sarılarak yatmaya oğlum bırakmıyo artık kırkı çıksın düzelir inşallah ...

benim kızım 10 gunluk ...dogudugundan beri koynuma bayılıyor....yanımda uzansın agzında meme...:)çekince hemen uyanıo....sizinkiler 40 ından sonra baslamıs benimki dogdugundan beri..nasıl çözümlemek lazım acaba...yardım arkadaslar

benim oğluma maşallah yatağını çok seviyor..2 3 saat uyuyor deliksiz:nazar::nazar:babasıyla aramıza girmiyorr:eek:paşam benimmm

benim oğluma maşallah yatağını çok seviyor..2 3 saat uyuyor deliksiz:nazar::nazar:babasıyla aramıza girmiyorr:eek:paşam benimmm

oh valla ne güzel:1hug: benim oğlumda beşiğini çok seviyo dönencesinin müziğini açıyom hiç sesi çıkmıyo ama yatak odamız çok sıcak havalar biraz düzelsin o zaman gecicez odamıza şimdi oturma odasında yatıyoz gündüzleri bazen pencereyi falan açıp bırakıyom yatağına unutmasın diye bakalım inşallah devam eder böyle.....a.s.

Annem bir zamanlar kuzenimi yengemin koynundan, yengemin yazması sayesinde çıkarmıştı.
Annem gün içerisinde yengeme bir tülbent taktırdı,tülbente yengemin kokusu sinsin diye, sonra başlarda yengem uyuttu kuzenimi, uykuya daldıktan sonra yatağına yatırıp tülbenti yanına koydular, ilerleyen günlerde de annem bile tülbent yardımıyla uyutuyordu kuzenimi.
Tabi çocuklar farklı farklı, bizim şaşkın (kuzenim) yutmuştu bu numarayı :)))

X