imdaaad yardım ediiiinnnn

feridee

(: A&F :)
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
54
0
36
slm arkadaslar neredeyse oglum 6 aylık olcak ama hala isim bulamadık yardımcı olurmusunuz allah rızası için :ecrin_bebek:

Ne derece etkili olurum bilmiyorum ama isim öneriyim oğlum olsaydı koyacaktım kızım oldu...

Ömür.....

ınşallah sağ salim kavuşursun canım bebeğine...

internetteki isim sozluklerinden bak canim
hem anlamlarinida ogrenmis olursun
bi kac isim arasinda kalirsan burdan onlari degerlendir hem senin icinde daha kolaylik olur..
bu arada imdaad yazdigini gorunce kotu bisey oldugunu dusundummm...

sagol canım benım yaa insallh isim guzelmıss insallh 2. erkek olurda yıne gönlunden gecen ismi koyarsın

internetteki isim sozluklerinden bak canim
hem anlamlarinida ogrenmis olursun
bi kac isim arasinda kalirsan burdan onlari degerlendir hem senin icinde daha kolaylik olur..
bu arada imdaad yazdigini gorunce kotu bisey oldugunu dusundummm...

ya canım netten bakıyomda iyce kafam karısıyoo hala bı ısım yook senıde korkuttugum için kusura bakmaaa:çok üzgünüm:

öncelikle yavrucuğunu ALLAH bağışlasın acısını göstermesin. Benimde bir oğlum var doğduğu zaman ben tuğcan koymak istemiştim ama babamız mert can istedi mertcan koyduk ikinci çocuğumuz kız olursa karışmam onuda sen koyarsın dedi:)) eğer kızım olursa eşim ve benim isimlerimizin ilk hecelerini birleştiricez tuğ-çe :)) olucak inşallah Aklıma gelen ve erkek çocuğuna yakıştırdığım bi kaç isim yazıyım bakalım.
TUĞCAN
DENıZ
BARIŞ
KAAN
SıNAN
TAYFUN
TOLUN (BU pek duyulmamış ama anlamı (beyaz ay)
umarım işine yarar güle güle büyüt bebişinia.s.

öncelikle yavrucuğunu ALLAH bağışlasın acısını göstermesin. Benimde bir oğlum var doğduğu zaman ben tuğcan koymak istemiştim ama babamız mert can istedi mertcan koyduk ikinci çocuğumuz kız olursa karışmam onuda sen koyarsın dedi:)) eğer kızım olursa eşim ve benim isimlerimizin ilk hecelerini birleştiricez tuğ-çe :)) olucak inşallah Aklıma gelen ve erkek çocuğuna yakıştırdığım bi kaç isim yazıyım bakalım.
TUĞCAN
DENİZ
BARIŞ
KAAN
SİNAN
TAYFUN
TOLUN (BU pek duyulmamış ama anlamı (beyaz ay)
umarım işine yarar güle güle büyüt bebişinia.s.

bende kızım olsaydı esımle bas harflarımızden olusan bı isim dusunuyodum tabı sızin gıbı tamamı olusmuyoo sadece F erd A oluyodu buyuk harfler bızım bas harflarımız oluyo canım ama erkek ismi bulması baya zormusss insallh 2, cocugunuz kız olur:ecrin_bebek:

inşallah canım sağol sizde iki isim koyun hem iki ismili olanların şansı açık olurmuş ve iyi mevki sahibi olurlarmış (ahmet necdet sezer, r.tayyip erdoğan,MUSTAFA KEMAL ATATÜRK) bu liste uzar:) mesela ilk isminin baş harfi senin olsun ikinci ismininkide eşinin olsunkaydirigubbakcemile5

öncelikle allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip eder insallah canim

benim hosuma giden erkek isimleri
baran
tuna yada tunahan
efekan

X