ilk zamanlar ağrılı cinsel ilişki normal mi? sadece ağrı hissediyorum zevk alamıyorum

lifely

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
626
-54
31
evliliğin başında ilk cinsel ilişki zamanları ilk haftalar ağrı olması normal mi? ne zaman geçer? ağrı ve acı oluyor vajina içinde bir yerlere çarpıp baskı yapıyor hissi oluyor ama hiçbir zevk hissi olmuyor normal mi öneriniz var mı

bence yeterince uyarılmadığınız için oluyor olabilir ön sevişmeyi uzun tutarsanız psikolıjik olarak rahatlar durumu çözebilirsiniz

Konu sahibi sizin kendinizi rahat bırakıp gevşemeniz ve yeterince zevke gelmeniz lazım ki ağrı sızı olmasın

ilk zamanlar ağrı normal ama sizinki kadar değil. yani ben zevk alıyordum. ama evet hafif bir ağrı da eslik ediyordu ama 1 haftada gecti o da. ki dediğim gibi tahatsız eden bir ağrı değildi.
eğer yeterince ıslanmıyorsanız ve kendinizi sıkıyorsanız ağrının da fazla olması normal ama

Normal, ne zaman geçeceği kişiden kişiye göre değişiyor bazı kişilerde bir kaç haftaya geçiyor, sizi korkutmayım ama bende azalarak bir seneye yakın sürmüştü (doktor normal demişti) Önerim önsevişmeyi uzun tutun, bir de pozisyon değiştirin, bazı pozisyonlarda o dediğiniz gibi bir yere çarpar gibi oluyor baskı oluyor ama bazı pozisyonlarda bu olmuyor ve daha rahat oluyor.

Konu sahibi sizin kendinizi rahat bırakıp gevşemeniz ve yeterince zevke gelmeniz lazım ki ağrı sızı olmasın
öyle yapmaya çalışıyorum ağrı azaldı ama çok zevke gelince vajina çok ıslanınca da içimde eşimi zor hissediyorum normal mi? birde orgazm olamıyorum vajinadan nasıl orgazm olunur?

Ne kadar oldu evleneli ön sevişmeyi uzun tutun ilişki kısmını oldu bittiye getirmeden kesfete keşfete zamanla orgamz olmayi becerirsijiz aklınızda sürekli nasıl orgamz olacağın takıntısını çıkarın zevk almaya bakın

ilk zamanlar ağrı normal ama sizinki kadar değil. yani ben zevk alıyordum. ama evet hafif bir ağrı da eslik ediyordu ama 1 haftada gecti o da. ki dediğim gibi tahatsız eden bir ağrı değildi.
eğer yeterince ıslanmıyorsanız ve kendinizi sıkıyorsanız ağrının da fazla olması normal ama
benimde şimdi 1 hafta sonunda ağrı ve acı azaldı ama orgazm olamıyorum bunun bir yolu var mı? vajinadan nasıl orgazm olunur

X