İlk yıldönümünüz yaklaşıyor sevgilinize nasıl bişi yaparsınz ?

starlight

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2008
25
0
arkadaşlar sevgilinizle ilk seneyi doldurdunz Allah tamamnını erdirsin diyoruz kaydirigubbakcemile5 ama bunu nasıl kutlamak lazım yada kutlamak şartmı? fikirlerinizi bekliorum:uhm:hihoyyyt

tatLım evet kutLamak şartt tabiki soruLur mu yaa kaydirigubbakcemile5
bizim bitti 1yıL ve kutLamıştıkk,ahh ne güseLdii :asigim:
bütün gün birLikteydikk:asigim:
insan ogün için harika oLsun istiyoo çok farkLı oLsun diğer günLerin dışında oLduğu beLLi oLsun istiyo.. bizim için çok farkLıydı,hiç gitmediğimiz biyere gittik o gün ve sarıLdık konuştukk :asigim:
yaadetmek gerek bence sürekLi,iLk tanıştığınız günü konuşun tatLım yaşayın tekrar çok heyecan veriyo çünküü :asigim:
bi hediye aLmaLısın ve tüm gün beraber oLmaLısınızz kesinLikLee

bencede kutlayın en çok nerelerde takılıyosanız yada nerde tanıştıysanız oraya gidin beraber vakit geçirin ve ilk yıldönümünüz olduğu için gerçekten oşuna gidebilicek bişiler almalısın ilkler herzaman güzeldir

yaa hediye diosun iyi hoşdaaa böle bi kazak hırka saat tarzı şeler alınmazki ama dimi böle dha anlamlı maddi değilde manevi bişi olmalı sanki kendi elimle çikolata yapıp hoş bi kutuya doldursam sorada içine bi mektup ilştirsem ömür boyu anı kalabilcek nasıl olurr?:uhm: ay ne yapsammm yaa ben çok önem veririm böle şelere böle manevi değerde bi fikir verebilcek olanınız varmı:sm_confused:

arkadaşım bizim de evlilik yıldönümümüz yaklaştı, ben de ne yapacağımı hiç bilemiyorum

ya ben kedi almak istiyorum ona ama nasi olcak bilmiyorum ki :/

keşke eşim de bana alsa, ama izin vermiyor evde beslememe. birçok hayvan mağazasında kedileri parasız veriyorlar, en azından bunlardan alarak hayvancıklara sıcak bir yuva vermiş olursunuz.:1hug:

arkadaşım bizim de evlilik yıldönümümüz yaklaştı, ben de ne yapacağımı hiç bilemiyorum
bnce senin işin dha kolay çnkü evlisiniz yani hoş bi akşam düzenleyebilrsin dha çok imkanın var bnce ama bnde oda yok ben ztn sevgilimi haftada 1 görüorumsenağlama ama senin yerinde olsamm çok romnatik bi akşam ayarlarım telefonun bile fşini çekerim ve sarmaş dolaş otururrum neticede insana sevdiği versin bi avuç toprak olsun gene yetersenağlama sarılmak çok güzel:asigim:

Neden kutlayacaksın ki canım bunu adet haline getirmeyin derim ha evli olursunuzda kutlarsınız oda dışarda bir yemek vede başka bir mekan olabilir...ama boyunu aşmayacak bir hediye alabilirsin canım bence ne hediye alacağını sormalısın tatlım bu daha bir zor soru

millet birinci aydan başlıyo kutlamaya bence kutlayın hediye almasanızda kesenize uygun bir yerde yemeğe çıkarsınız oda gayet güzel olur kanımca

millet birinci aydan başlıyo kutlamaya bence kutlayın hediye almasanızda kesenize uygun bir yerde yemeğe çıkarsınız oda gayet güzel olur kanımca

yemeğe çıkmak iyi hoşda akşamları dışarı çıkma iznim yok gündüz çıkılan yemekde nekadr romantik olabilirki öğrenci işi olcak bizmki mecbur gece öcüler çıkıoooo gündüze endeksiliyiz ne yazıkki:roflol:senağlama

ooo sende çok şey istiyosun sevdiğin yanında olunca gündüzmüş geceymiş ne fark eder kahvaltı bile romantik gelir bana

canım eğer düğününde giydiğin gelinliğini satın aldıysan gelinliğini giy ilk gününüzmüş gibi kutlayın hediye olarak ben bu yıl kırmızı kalpli yastık üzerine resmimizi bastırdım çok beğendi sana bir fikir

gelinlik fikri evli olan arkadaş içindi sanırım:1rolleyes:

canim biz programi birlikte yapmistik yani genel olarak gun icersinde ne yapacagimizi birlikte planladik ara detaylarmiz supruz oldu acikcasi. hediyelerimiz muhabbetlerimiz izledigimiz film.. bence sen de boyle bisi planlayabilirsin cunku mutlaka onun da bi plani vardir planlariniz cakisirsa huzursuzluk olabilir.
mesela bi yemek planlayin bi yerde ardindan sinemaya gotur yani o gun size ait olsun genel detaylariniz gideceginiz ana yerler belli olsun ama sen mesela ona surda bu hediyeyi vercem surda sunu yapcaz surda oturalim diye detaylar belirle. gun icersinde oldukca hos hale gelicektir bunlar.

şimdi takvime bakdım ve yıldönümümüz bayrama denk gelioo:1shok: yani herkes bi yerde olucak of yaaabenneyaptımki

şimdi takvime bakdım ve yıldönümümüz bayrama denk gelioo:1shok: yani herkes bi yerde olucak of yaaabenneyaptımki
oyleyse bayramdan evvel kutlayin canim maksat bir yili doldurdugunuz icin kutlama yapmak degil mi bence bi kac gun evvel olmus sonra olmus imkanlariniz el vermedigi icin muhim degil.

bencee sen en ıyısı ikinizin resmını al ve bı fotografcıya git sonra o resımlerı bır bardaga ıslet ve ona hedıye ett herr ıctıgı seyde senı ıcıne ceksın daha sonrası nee almak ıstersen hedıyee olarak onu al o kucuk ama hod hedıyeyı gordukten sonra zaten aldıgın dıger hedıyeye gerek bıle kalmayacaktır.... bayılacaktırr bunaahihoyyyt

ben sevgilimin doğum günü için şöyle bi sürpriz düşündüm uygulucam inşallah zamanı gelincee kendisi film seyretmeyi cok seviyo ona güzel bi film diye bi cd vericem ama cdyi takıp ızledıgınde gördugu sahne bambaska olucak şöyle ki bu filmin başrolünde ben olucam:)ve ona olan duygularımı yasadıklarımızı anlatan 15-20 dklık bi konuşma olcak videoda beni görmüş olcak ve hayalim ilerde evlenirsek bunu cocuklarımıza bile izletmek bide ayrıca onun ıcın 4 aydırher yasadıgımız hatırayı yazdıgım bi defter var o daha dolmadı onuda sonra vermeyi dusunuyorum

ben ilk yılımızda ona özel bir hediye almıştım ama hediyenin dışında ayrıca bir milli piyango bileti alıp üzerine şu notu yazmıştım."ben büyük ikramiyeyi seni tanıdığım gün zaten kazandım"
çok hoşuna gitmişti.:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…