İLK TÜP BEBEK DENEYİMİM’23 🤲🏻👼🏻💉

Allah razı olsun canım inşallah. Valla Rabbim bizim için en hayırlısını en hayırlı bir zamanda nasip ediyor emin ol. Ben çok sevdiğim dayımın ölüm haberini aldığım akşam öğrenmiştim ve benim için 2023 yılı çok kötü geçmiş sevdiğim insanları kaybetmiştim ve elhamdülillah yılı çok güzel bir haberle kapattım. İnşallah en yakın zamanda rabbim nasip eder sana,isteyen tüm arkadaşlarıma

Allah mekanlarını cennet eylesin canım Tabiki çok zor kaybetmek benimde hem en güzel bir yıl ikizlerimi öğrendiğimde hemde çok kötü bir yıl geçirdim kaybettgimde çocuklarımı o yüzden insalalh bu sene güzel bir sene olur Rabbim bize nasip eder inşallah Aminn inşallah

Özel olmazsa hangi sebepten kaybettiniz?

Özel olmazsa hangi sebepten kaybettiniz?
Özel değil canim aslında bende sebebini tam olarak bilemiyorum ama doktorun söylemesine göre anneyle bağını koparmış dedi ama ben yinede inanmak istemiyorum çünkü doğumdan öncesinden kontrolde kalp atışları vardı bilmiyorum o anda da ölmüş olabilirler mi ? anlamıyorum

Merhabalar benimde bi sorum olacak ben de başladım başlarımız aynısı. 15 yumurtam toplandı, 4 tanesi döllendi 3 tanesi donduruldu ilk adette değil 2.adetini olduğunda 2.günü gel transfer dediler normal mi ilk tüp bebeğim ve meraklıyım

Öncelikle hayırlı olsun rabbim güzel sonuçlar nasip etsin inşallah. Evet 2.adetinin 2.günü gidiyorsunuz. Zaten ikinci adeti opu işleminden sonra ki 10 gün içerisinde oluyorsunuz

Okurken çok.umutlandim bi an kendimi hamile olarak.düşündümdua edin bizlerede Allah isteyen herkese hayırlı evlat versin inşallah Amin Ecmain

Okurken çok.umutlandim bi an kendimi hamile olarak.düşündümdua edin bizlerede Allah isteyen herkese hayırlı evlat versin inşallah Amin Ecmain
Ahh inşallah Rabbim hayırlısıyla hayırlı zamanda nasip eylesin. Ve şuan bunu yazarken ezan okunuyor rabbim bu yolda olan tüm herkesin yar ve yardımcısı olsun inşallah

Öncelikle hayırlı olsun rabbim güzel sonuçlar nasip etsin inşallah. Evet 2.adetinin 2.günü gidiyorsunuz. Zaten ikinci adeti opu işleminden sonra ki 10 gün içerisinde oluyorsunuz
Çok teşekkür ederim inşallah bekliyorum adetimin 2.gününe 14 gün var çok sabırsızım

Çok uzun bir süreç gibi. Yorucu mu ağrılı bir kısmı var mı bu ayda normal yolla hamile kalmazsam gelecek ay bende başlıyorum umarım gerek kalmaz

Canım merhaba gebelik belirtilerin nelerdi ?

Çok uzun bir süreç gibi. Yorucu mu ağrılı bir kısmı var mı bu ayda normal yolla hamile kalmazsam gelecek ay bende başlıyorum umarım gerek kalmaz
Rabbim hakkınızdan hayırlısını nasip etsin. Okurken ve ben yazarken vay be ne yollardam geçmişiz demiştim ama inanın çok hızlı geçiyor hele sonu güzel sonuçlanınca herşey için şükrediyorsun

Amin hepimiz için inş. Rabbim saglıkla kucağınıza vermeyi nasip etsin. Ben hala bekliyoru m bakalım

Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah benimde 23 ünde transferim olacak bnde senin yaşadığın sürecin aynısını yaşadım canim gonca yetkin hocayla devam ediyorum çok memnunum inşallah jayirla sonuclansin hepimizin

Rabbim hayırla sonuçlar almanızı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…