ilk regle

bahar_kadxixr

Nirvana
Kayıtlı Üye
15 Mart 2008
282
149
arkadaşlar ben hala hastalanmadım sizdede durum aynımı nezaman hastalanıcaz bilgisi olan varmı (doğum yapanlar ) bölümünde 2 aylık bebeği olan ve yine hamile kalan bir arkadaş varda ondan merak ettim doğumdan sonra 30 gün oldum bitti bidaha olmadım

canım nenim kızımda 3 aylık olacak nerdeyse ben ekimin 16 oldum ama çok kısa sürdü agustosun 8 yapmıştım dogumu

ben 21 ağustosda doğum yaptım bugün hastalandım.her zamanki gibi olmuyo ama daha koyu kıvamlı ve koyu renkli.bende hiç olmıycam sanmıştım ama rahatladım.

ya bende olmuyorum acaip stres yaptım 7sinde doğurdum siz uzun olmuşunuz ben 1 hafta oldum o daha hç olmadım sinirli olmaya başladım acaip hemde böyle giderse sinir küpüne döncem ben

ben 1 eylulde dogum yaptım hala kanamam geliyor ya...2 aydır kanama göruyorum...bazen duruo 2-3 gun olmuyorum sonra tekrar....normalmiki bu durum

ben 19 ağustosta doğum yaptım ve birdaha adet olmadım,inanın çok stres yapıyo.merakla bekliorum bakalım

28 agustosta doğum yaptım 2 ay oldu yanı bende korkuorum hamilemiyim acaba dıye...ne ile korunuosunuz kızlar???

bende 12 agustosta dogurdum 30 gün kanamam oldu ama hala regl olmadım.benim kuzenimde bebeği 2 aylıkken hamile kalmıştı bizde buyüzden 40 çıktıktan sonra sürekli korunuyoruz

evet kızlar bu önemli bi konu ve kişiden kişiyede değişiyo bu benim 3. doğumum ikisindede tam 18 ay adet olmadım sanırım bu da öle olucak çok uzun bi dönem ama öle ama yinede korunuyoruz

kızlar bende hala regl olmayanlardanım. hatta bi ara acaba tekrar mı hamileyim diye şüphelendim ve test yaptırdım. çok şükür ki hamile değilmişim.kayınvalidem bana 40 sonu olmadıysa hasta olmazsın dedi ve korunmasız bile ilişkiye girsek hamile kalmazmışız.sütümüz korurmuş. bunu sağlık ocağndaki dra sordum o da doğruladı.ama ben yinede tedbiri elden bırakmıyorum :KK66:))

ben 1 eylulde dogum yaptım hala kanamam geliyor ya...2 aydır kanama göruyorum...bazen duruo 2-3 gun olmuyorum sonra tekrar....normalmiki bu durum
canım bende 14 ağustosta yaptım bennde senınn gibi 2ayı geçkın kanama gördüm ve en sonunda doktora gittim kadın doğumcuma normal dedi.
arkadaşlar adet emzirmeye bağlı olar sürer ne kadar emzirirseniz okadar geç adet olursunuz bunu unutmatın emzirmeyen anneler 2 ayda adet olurmuş emziren annelerinki 12 ayı bile geçkin olmadığı olurmuş.

X