Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri İlk regl günümüz...

sosdulu

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
139
3
34
Meraba bayanlar...

Hatırlıyormuyuz o mutlu günü...
Ben artık büyüdüm dediğimiz günü, kimisi güzel, kimimiz trajetik günler yaşadık...
O günleri hatırlayanlar varmı ?
Ne günlerdi diyip kahkaha atalım deyilmiiii

Bakalım neler yaşadık ?
:KK9: :138:

Evet hatırlıyorum 23 Eylüldü okulunda 3.günü 8.sınıftım yeni pantolon aldım diye çok seviniyordum özenle giymiştim Matematik dersindeydik ıslak hissediyordum heralde sıra ıslaktı dedim sonra arkadaşıma baksana arkamda bir şey varmı salağın biri sırama su dökmüş dedim o da ooo göle dönmüşsün deyince çok üzüldüm çünkü pantolonum yeniydi :26: Tuvalete koştum acaba altıma mı yaptım farkında olmadan diye :KK9: Bi baktım kırmızı bi şok geçirdim arkadaşım kapıyı tıklattı bende bir şeyler olmuş bana sanırım bi yerim kesildi hocaya koşun şu annemin altına taktıgı şeyden isteyin dedim onlarda getirdiler ama ped tutmuyordu çünkü çok ıslanmıştı ve arkam çok belliydi tişörtümde kısaydı cekette yoktu çok utanç vericiydi :KK30: Eve gittim zangır zangır titriyordum anne ben şey oldum dedim annem hemen anladı artık babanın yanında uyumak yok(Annem kıskanırdı bizi hani baba kız ilişkisini bilirsiniz :) ) diyince artık ben babamın kızı değilmiyim niye büyüdüm ben,ben büyümek istemiyorum,genç kız olmak istemiyorum diye ağlamıştım annem tabikide hemen teyzeme haber verdi ağzı hiç durmaz :KK1: Şimdi gülerek hatırlıyorum ama çok korkulu bir gündü :KK9:

X