ilk muayene

kamilisss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2008
499
0
bısı sırucam kızlar ve acele ceavbınızı beklıorum yarın benım ılk doktor kontrolum olucak nasıl gıtmem gerek yanı nufu cuzdanı falan ıstenıyomu yada baska belgeler falan ac yada tok gıtsem fark edermı lutfen acıl cevap beklıorumm

yani 4 aydır doktor kontrolüne gitmedın mı...nasıl yani...bu ne rahatlık masallah..demekkı hıc bır sorununda olmamıs ne güzel...ben 5 ayda kımbılır kac kez gıttım doktora sayısını hatırlamıyorum..belkıde ilk gebelıgım oldugu ıcın..senı görünce cok sasırdım dogrusu...

tum resmı belgelerını götür.ac gıtmene gerek yok 4 boyutlu ultrasona gidiyorsan..2 boyutluya gıdeceksen ac olmanda fayda var..ve hala testlerını yaptırmadıysan ki bence cok gec kaldın(3 lü test için filan)..kolay gelsin

yanlıs anladın canım ordakı benım evlılık tarıhın 4 aylık evlıyım bebegım daha yenı ondan sordum zaten ne gerekır dıe saol cok yardımcı oldun
zaten bole herkes yanlıs anlayacagından degıstırıom cızelgeme genede saol

canım öncelikle bebeğin hayırlı olsun..ssk filan var ise kimlik ve sağlık karneni al yanına birde vizite kağıdı isteyebilirler..evrak olarak başka bişey gerekmiyor..
ilk muayeneyi vajinal yoldan yapabilir dr.o yüzden hazırlıklı ve temiz gitmende fayda var ..

öncelıkle hayırlı olsun...ben çizelgene bakarak yorum yaptım tabi..şimdiki çizelge daha iyi olmus..saglıkla kucagına alırsın bebişini insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…