Ilk kez rahim filmi ve genel kontrol yaptiracagim

tugbaa0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2022
305
100
28
Herkese selam kizlar. Ben aylardir hamile kalamiyorum diye stres yapiyordum ve kontrole gitmeye karar verdim. Yurtdisinda yasiyorum ama eminim aynidir heryerde hic tecrubem yok ve cok cekiniyorum. Rahim filmi acitiyor mu? Birde doktorum erkekmis kadin doktor yokmus klinikke tabiki saglik bu bunlar sorun olmaz ama ben asiri cekiniyorum. Nasil giyindiniz daha rahat olmak icin mesela? Aci nasil bir aciya benziyor tarif eder misiniz? Bazi yerlerde yaniniza ped alin yaziyor kanama cok mu oluyor?tecrubelerinizi benimle paylasir misiniz?

Benim neredeyse şansıma bütün doktorlarımız erkekti özellikle değil ama hep öyle denk geldi cekinilecek bisey yok akşama kadar bizim gibi kaç hastaya bakıyorlar neler görüyorlar. Rahim filmi için özellikle şöyle böyle giyinilecek bisey yok etekte olsa pantolonda olsa tum alt kismi cikarttiriyolar ama muayene için elbise yada etek giyebilirsiniz ozaman sadece iç camasirinizi çıkarırsınız. Rahim filmi anestezili çekildiğim için acı filan hissetmedim çok kısa sürdü işlem sonra biraz kendime gelip kalkıp giyindim anlık uyuyup uyaniyosunuz. Benim kanamam olmadı ama işlemden önce vajina bolgesini baticon ile yikadiklari için giyinirken ped i o sebeple taktim iç çamaşırı kirlenmesin diye

Benim neredeyse şansıma bütün doktorlarımız erkekti özellikle değil ama hep öyle denk geldi cekinilecek bisey yok akşama kadar bizim gibi kaç hastaya bakıyorlar neler görüyorlar. Rahim filmi için özellikle şöyle böyle giyinilecek bisey yok etekte olsa pantolonda olsa tum alt kismi cikarttiriyolar ama muayene için elbise yada etek giyebilirsiniz ozaman sadece iç camasirinizi çıkarırsınız. Rahim filmi anestezili çekildiğim için acı filan hissetmedim çok kısa sürdü işlem sonra biraz kendime gelip kalkıp giyindim anlık uyuyup uyaniyosunuz. Benim kanamam olmadı ama işlemden önce vajina bolgesini baticon ile yikadiklari için giyinirken ped i o sebeple taktim iç çamaşırı kirlenmesin diye
Tesekkur ederim yorum icin❤️ evet orasi oyle tabi ki onlarin gorevi hergun boyle hastalar geliyordur ama genel olraka cok cekingen biriyim bayan doktor olsa bile asiri cekinirim erkek olunca sanirim ekstra zor olacak bana ama baska sansim yoktu. Acaba burda da anestezi uygularlar mi bilmiyorum hic bilgi vermediler bana o zaman yinede ped ekstra camasir falan hazirlikli gideyim insAllah cok kolay gecer baya dert olmus bana😰

Çekinmeyin hiç bir şekilde bu zamana kadar erkek doktora muayene oldum , rahim filmini de anestezili çektirdim uyandıktan sonra çok fazla alt karın ağrım oldu bir iki günde kahve leke tarzında akıntı onun dışında hiç bir problem yaşamadım korkmayın yani aslında anesteziye hiç gerek yok ben hertürlü yine ağrı yaşadım

Ben anestezi uygulanmadan çekildim rahim filmini. Korkulucak bi durum yok ben özelde çektirdim herşeyi çıkartıp hasta elbisesi verdiler acı anlıktı öyle dayanılmayacak gibi değildi kısa sürdü zaten yanımda orkid vardı ilk gün hafif kanamam oldu sonraki gün lekelenmeler bitti. O ay ikizlere hamile kaldım darısı başınıza🙏

X