Göz Makyajı İlk kaş aldırma pişmanlık .

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

YasminB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
685
5
İlk kez aldırdım, istediğim gibi olmadı çok kadınsı oldu ve çok yay gibi . Kızarıklık kabuklanma vs var kaşınüstlerinde .. Yeniden eski haline döner mi? aldırmadan önceli haline ? .. Ne kadar zamanda ; yada cımbızla kendim şekil verebilir miyim uzadıkça istediğim gibi .
Yanıtlarsanız çok sevinicem çç Öpüldünüz
İlginizz için şimdiden teşekkürler

hiç elleme kendi haline gelir..ve usta biryere git..yaptırdığın yerin acemiliginden bu şekilde olmuş

sakin elleme
kisa sürede eski haline döner ondan sonra bu isi gercekten iyi yapan bir yere gidersin

bende öyle umuyorum .. Gaziantep^'te bir yer önerebilecek olan var mı ? .
Teşekkürler cevaplarınız için , uzasın bir an öncee ...
Annemlede papazım zaten oda karşıydı

hahaha beni de annem zorla gönderdi :) üstlerini de aldır iple aldır diye zorladı :) kendim hiç sevmedim incecik kaşlarımı (her ne kadar estetisyen tarafından inceltilmediği ve annem tarafından ince olmadığı iddia edilse de) aslında üstlerini aldırmasaydım tam istediğim gibi olacaktı. hem düzgün, hem doğal görünümlü.

çok pişmanım, 2 gündür aynalara bakamıyorum, eski haline dönmez, kıllar daha sert/şekilsiz çıkar da hep almak zorunda kalırım diye korkuyorum ben de :KK43:

bir de annem işe bakımlı gideyim diye zorla göndermişti beni, şimdi hiç almayacağım bilmem kaç ay, amacının tam tersi olmuş olacak, çıkış evresindeki o iğrenç görüntüyü görecek millet. :)

X