İlk ilişki korkusu

mnmr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
3
-1
23
Merhaba eşimle 3 aydır evliyiz ama daha birlikte olamadık çünkü kızlık zarından korkuyorum normaldede kan tutuyor kafamda sürekli kanadığının acıdığının hayalini kuruyorum elimde olmadan
Kafamda da sürekli ya diğer kadınlarınkine göre daha darsa ya yapısı delikli gibiyse diye kuruyorum
Doktora gidip en azından sağlıklı olduğumu ondan duymak istiyorum ama kocam doktora gitmemi istemiyor
Kandan korkan kız arkadaşlarım sizin ilk ilişkiniz nasıldı korkularınızı nasıl yendiniz

Merhaba eşimle 3 aydır evliyiz ama daha birlikte olamadık çünkü kızlık zarından korkuyorum normaldede kan tutuyor kafamda sürekli kanadığının acıdığının hayalini kuruyorum elimde olmadan
Kafamda da sürekli ya diğer kadınlarınkine göre daha darsa ya yapısı delikli gibiyse diye kuruyorum
Doktora gidip en azından sağlıklı olduğumu ondan duymak istiyorum ama kocam doktora gitmemi istemiyor
Kandan korkan kız arkadaşlarım sizin ilk ilişkiniz nasıldı korkularınızı nasıl yendiniz
yapısı delikli değilse mı?:oha:

Kızım kan dediğin geliyor gelmiyor sen nasıl düşünüyorsun ben hiç birşey anlamadım

Mayısta haziranda evlenicem demişsin haziranın üstünden 3 ay geçti de bizim mi haberimiz yok anlayamadım. Bir de korku duyuyorum diye olmuyor kısmı çok saçma olmuş denememişsin bile. Denersin bir kaç kez sonrasında aa olmuyor dersin destek alırsın ayrı sen daha denemeden ay beni kan tutuyor diyorsun. Regl gören bir kadınsın regl kadar bile olmuyor zaten neyi seni tutacak allasen.

Sevgili eşinizin duvarında tıp diploması asılı herhalde, hasta hissetmeyin diye doktora göndermemek falan fazla yukarıdan hareketler

Sonra gel orta doğu kültürüne sahip değiliz de...
Hymen farklı çeşitlerde olabilir doğru. Kan tutma problemini de anlayabiliyorum ama vajinismus olacaksınız bu gidişle. Cinsel terapi alın derim. Bu kızlık zarı muhabbeti de gerçekten çok sıktı artık. Kadınlar olarak kendimizi küçültüyoruz.
Kanama varsa var yoksa yok namusu iki bacak arasında arayan adamlar için çekilen eziyete bak ya.

Foşur foşur bir kanama olmuyor ki neden bu kadar korktuğunuzu anlamadım birkaç damlacık o kadar. Adet kanıyla bile kıyaslanamaz. Yaşadığınız her şey psikolojik önce zihnen aşın bu durumu. Sağlıksız olacağınız bir durumda yok ortada. Yine de doktora gidip duyun içiniz rahat etsin.

offf orda kapalı bir kapı yok hiç mi araştırmıyorsunuz anotomi kitaplarına bakın bari, onu geçtim youtubeda video mideo izleyin regl oluyorsun kan çıkıyor ordan adamların 🤏şuncacık şeyi mi acıtacak. Kendini kasma, iyi ıslan eşin anlayışlı olsun.

Ayrıca kan tutuyorsa bakmazsın ki birkaç damla birşey geliyor oluk oluk değil.

Doktora eşiniz izin vermiyorsa randevu alın yalnız gidin nereden bilecek.

Üç ay uzun bı sure. Bunu herkes yapıyor gözünüzde buyutmeyin. Acı verici bir şey olsa kimse yapmaz.

Bende hep çok kanamadan korkardım ya durmazda derdim bir damla dahi gelmedi

X