İlk hamilelik belirtileri

debby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2009
72
1
reglim 2-3 gun gecikti. goguslerim sis ama hamile olma ihtimalinden korkuyorum. test yapicam bir iki gun daha regl olmazsam...

hamileligin ilk belirtileri nelerdir ?

aksıklarda ağrı kramp dediğin gibi göğüslerde şişmede oluyor arada bulantı baş dönmesi faln umutlandrmak istemm ama hamile olabilisin cnm konuyu nasıl nerdn açıyorsun sende bana bu konuda yardımcı olursan sewinirim...

ne umutlanmasi.. ben istemiyorum ki hamile kalmak kaydirigubbakcemile3

sol ustte yeni konu yaziyor oraya tikla konu ac

istemiyormusun neden ki ben deli oluyorrum ve burda hep öle kişilerle düşündüm senide öle sanmıştıım herşeyn hayırlısı

bir hafta bekleyeyim diyorum. okudugum kadariyla hamilelik hormonu hemen vucutta belirmiyormus, biraz beklemek lazim..

umarim degilimdir hamile, kurtajdan ck korkuyorum senağlama

hahaha regl oldum hanimlar.. ohh cok rahatladim

kaydirigubbakcemile3

slm arkadaşlar ben perihan aranıza yeni katıldım dogru yeremi yazıyorum bılmıyorum umarım guzel paylaşımları paylaşmak dileğiyle
arkadaşllar ben 10 aylık evlıyım son 4 aydır korunmuyoruz ve bebek istıyoruz. adet gunum pazaar gunu ve heyecanla beklıyorum. ama sanırım yıne olmadı sag kasıgımda gerılme ve uyuşma var adet olacagım sanki sinirlerim bozuluyoo.... bu arada 27 gunde bir adet oluyorum
adet başlangıç gunum 29 eylul ayın 13 de sag kasıgımda agrı nedenıyle doktora gıttım 2 cm boyutunda dominant folikul mevcut dedıler çatlama filanmış ogun ıtıbariyle duzenli ilişkıye gırdık. artık yarını beklemekten başka çarem yok lutfen dua edin

İnşallah hamilesindir.Kasığında oluşan ağrı nedeniyle doktora iyiki gitmişsin en azından yumurtayı yakalama ihtimaliniz daha çok artmış.Kasıkta oluşan ağrıları neye yorumlamak lazım inan bende bazen bilmiyorum.Yumurtlarken ağrıyor,adet olmadan önce ağrıyor,hamile kalıyorsunuz yine ağrıyor...

teşekkurler portakal suyu
tespitınide kesinlikle katılıyorum. agrısa bır turlu agrımasa birtürlü bildiğim tek şey insanın psikolojisinin bozuldugu... insan artık vücudunu dinlemeye başlıyoo ... senağlama

belkide hamilesindir canım çok kendini dinleme varrsa bol bol sevinirsin zaten:lepi:

slm arkadaşlar, bugun adet gunum henuz daha olmadım duanıza ihtiyacım var Çok üzgünüm çoook

hala regl olmadım. ama bu ay regl belırtım karın agrısı dışında yok. goguslerım şişmedi agrıda yok .karnım davul gibide degıl. kabız olurdum tam tersi gayet rahat çktım wc ye ve en önemlısı asabi degılım. bu ne şimdi bilen varmı......

Dualarımız seninle.Normalde gecikme olunca yapmak gerekiyor doğrusu o ama adet gününde de yapsan bir tane birşey kaybetmezsin.Artık sabırsızlanıyoruz

kızlar ben ayın 9 unda adet oldum.ayın 20 si gibi (sanırım yumurtlamöa) acayip ağrılı bir gün geçirdim.kasıklarda ağrı korkunç bir bel ağrısı şiş göğüsler........
ancak bugüne kadar göğüslerdeki şişlik inmedi ve ağrılarım kesildi ama göğüslerim hala şiş ve yanları çok ağrıyor.
bir de kasıklarda çok çok hafif belli belirsiz ağrı ve kasılmalar oluyor

umarım hamilesindir .yumurtlama döneminde göguslerde şişlik oluy hatta bu bazen adet dönemıne kadar devam edebılıyo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…